Mordparta

Česko, (2016–2017), 15 h 13 min (Minutáž: 52–62 min)

Scenár:

Tomáš Bombík

Jiří Bartoška, Vojtěch Kotek, Markéta Plánková, Pavel Batěk, Jiří Bábek, Anna Fialová, Jana Pidrmanová, Kristýna Boková, Milena Steinmasslová, Adam Ernest (viac)

Recenzie používateľa waska k tomuto seriálu (9)

Mordparta (2016)

Dobře, na 3 hvězdy to není, kvalit dobré kriminálky to nedodahuje, ale pořád lepší než VIP vraždy. ()

Nevesta (2016) (S01E01)

Až na to, že pachatel je znám, hned když se poprvé objeví na obrazovce to docela šlo. Sice co do kvality se to se seriály z ČT nedá srovnávat, ale rozhodně lepší než připitomnělé V.I.P Vraždy. Dáme tomu ještě šanci. ()

Samota (2016) (S01E02)

Opět škoda, že pachatel je hned ze začátku jasný. Jinak se to začína troch oddělovat na zajímavé postavy a na ty absolutně mimo (Plánková) ()

Převýchova (2016) (S01E03)

Jednoznačně nejlepší díl série, doufám, že další budou pokračovat ve stejném rytmu ()

Láska (2016) (S01E04)

Trend z minulé dílu vyšuměl do ztracena.. Proč? Protože tam řešíme milostné a soukromé záležitosti. Ach jo.. Už to dokoukám, ale bojím se, že to lepší už nebude. ()

Nevěra (2016) (S01E05)

Jak jsem čekal, kriminalista pláče na úkor osobních vztahů. ()

Nadvláda (2016) (S01E06)

Druhý nejlepší díl a opět trochu záblesku naděje. Doufám, že to neposerou a dotáhnout to k závěru k jakému to evidentně spěje. ()

Oběť (2016) (S01E07)

Tak tohle je fakt hodně velká bída... ()

Kořist (2016) (S01E08)

Hmm, tak jsem čekal trochu lepší závěr. Navíc to vypadá, že bychom se mohli dočkat pokračování. Což o to, kriminální seriál by nevadil, ale musel by se toho chopit někdo jinej. ()