Réžia:
Jelena NikolajevaScenár:
Alexandr ZvjagincevKamera:
Alexej MolčanovHudba:
Jurij PotějenkoHrajú:
Michail Porečenkov, Julia Snigir, Sergej Garmaš, Daniil Spivakovskij, Marija Porošina, Sergej Astachov, Galina Polskich, Valerij Barinov, Veniamin Směchov (viac)Epizódy(8)
-
Epizod 1.1 (E01)
-
Epizod 1.2 (E02)
-
Epizod 1.3 (E03)
-
Epizod 1.4 (E04)
-
Epizod 1.5 (E05)
-
Epizod 1.6 (E06)
-
Epizod 1.7 (E07)
-
Epizod 1.8 (E08)
Hrajú
Michail Porečenkov
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Trockij (2017) (seriál)
Specnaz (2002) (seriál)
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Julia Snigir
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Chožděnije po mukam (2017) (seriál)
Nový papež (2020) (seriál)
Dobrý človek (2020) (seriál)
Sergej Garmaš
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Gibel imperii (2005) (seriál)
Doktor Živago (2005) (seriál)
Trockij (2017) (seriál)
Daniil Spivakovskij
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Jesenin (2005) (seriál)
Marija Porošina
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Gibel imperii (2005) (seriál)
Brigada (2002) (seriál)
Sergej Astachov
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Gibel imperii (2005) (seriál)
Děti Arbata (2004) (seriál)
Jesenin (2005) (seriál)
Galina Polskich
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Doktor Živago (2005) (seriál)
Granica. Tajožnyj roman (2001) (seriál)
Cholodnyje berega (2019) (seriál)
Valerij Barinov
Sovietsky zväz
Veniamin Směchov
Sovietsky zväz
Arťom Michalkov
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Dobrý človek (2020) (seriál)
Vjačeslav Grišečkin
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Brigada (2002) (seriál)
Olesja Sudzilovskaja
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Banditskij Pětěrburg (2000) (seriál)
Jevgenij Běrezovskij
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Admiral (2009) (seriál)
Trestný prápor (2004) (seriál)
Granica. Tajožnyj roman (2001) (seriál)
Alexej Ogurcov
Najlepšie seriály:
Fiodor Michajlovič Dostojevskij (2011) (seriál)
V ritme tango (2006) (seriál)
Sergej Varčuk
Sovietsky zväz
Andrej Mežulis
Najlepšie seriály:
Spiaci agenti (2017) (seriál)
Otěl Eleon (2016) (seriál)
V ritme tango (2006) (seriál)
Sergej Gazarov
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Sergej Juškevič
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Děti Arbata (2004) (seriál)
Katarína Veľká (2014) (seriál)
Šerlok Cholms (2013) (seriál)
Olga Sumska
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Spoutaná láska (2019) (seriál)