PSH: Fuck off

(hudobný videoklip)
  • Česko PSH: Mám toho dost!

Jello Biafra

Chlapci z PSH ukazujú prostredník všetkým vymletým Zemanovcom, Náckom, Rusofilom a podobnej rasistickej verbeži, ktorá útočí na všetkých a na všetko. A musím povedať že pesnička svoj účel provokácie bezpochyby splnila. Len sa čudujem že cieľová skupina na ktorú je tento song zameraný mala dostatok rozumu aby ten text vôbec pochopila. Takže náckovia Fuck Off!!!!! ()

GTS_PUNK

Aj keď primárne počúvam úplne iný hudobný štýl, tak táto vecička od PSH je fakt niečo. Keďže rap a hip-hop v našich končinách počúva primárne viac ľudí ako napr. undergroundový punk, tak je viac než skvelé, že sa ľudia okolo Vladimira 518 vyhradili proti xenofóbom, náckom, rusofilckám a konšpirátorom. Svoj účel touto pesničkou splnili, ako dokazujú aj niektoré komentáre tu prítomných na ČSFD. Nasrali práve tú skupinu ľudí, o ktorej spievajú. Skupinu ľudí, ktorí sa zatvárajú doma, aby im niekto nesypal chemtrails na hlavu, nedajú zaočkovať svoje decko, pomodlia sa k Putinovi a vo voľbách hlasujú pre Kotlebu. A takýmto ľuďom musíme jasne povedať jedno veľké "FUCK OFF". Perfektná práca, chalani. ()

theSaint

Vizuál se mi líbí moc, Orion příjemně překvapil a baví nejvíc. Řemeslně ano. Obsahově nikoli. Nemohu souhlasit s paušalizováním společnosti, což PSH v otázce migrační krize vyloženě dlouhodobě dělá. Nejnovější počin to opět dokazuje. Klouže to po povrchu. PSH odsuzují jednoduchost, ale to, co kritizují sami předvádějí, jednodušší formu si už snad ani vybrat nemohli. Zaujal mě výrok Vladimíra 518- "Do píči s prorokem jenom jedný pravdy" - tímhle poslal do píči by oko 70% muslimů na celém světě a jedinou větou popřel bezmála celých pět minut a naprosto vše o co se snažil. Dlouhodobé pletení dojmů s pojmy je již poněkud irtitující. Doporučil bych celé crew, aby si zajeli na prodloužený víkend do Marseille či určité britské, švédské čtvrti a pokud možno s partnerkami. Ideálně by mohli mít na sobě to, co ve videoklipu. Bylo by zajímavé, co by složili po této zkušenosti. Mě nikdo za rasistu skutečně označit nemůže, pokud mě můžete za něco označit, tak za sekulárního humanistu. Realistu. A realita je taká, že evropské myšlení, z těchto diametrálně odlišných kultur a hodnot, sdílí cca 30% ze 100%. A to je, bohužel, drtivě nepřívětivé pro evropský způsob života, pro evropské hodnoty. Nemohu si pomoct, ale celý klip je neskutečně prvoplánovaný a jednoduchý (žena v hidžábu s roztomilým děckem a hysterická domovnice, to jako vážně? Od člověka, co píše knihy a filozofuje?) Další výrok, který zaujal, je označení Prezidenta za "zmrda".. veřejně, silácky, tak jak se na cool Vladimíra patří, ovšem se stejnou jednoduchostí (opět), kterou tak nesnáší . Já netvrdím, že je Miloš Zeman zrovna číslo jedna, možná ani dvě, ale taková drzost a velkohubost je vyloženě odpuzující. Obsahově v klipu nevidím nic víc než pouhé pozérství. Naprosto otevřeně říkám NEMÁM ZÁJEM. ()

MM_Ramone odpad!

PSH? Čo to má akože kurva znamenať? Pičús, Somár a Hovniak? Asi hej. To na týchto samozvaných rapových pseudo filozofov najlepšie sadne. Alebo Primitív, Skurvysyn a Homokláda? Aj to by im celkom pasovalo. Je to tlupa egocentrických debilov s vygumovanými hlavami, čo žijú v sebaklame, že sú náramne cool. Oni sú predsa vždy in. Len oni sú tí najväčší drsňáci a frajeri. Len oni majú vždy pravdu. Každého kto má iný názor nazvú fašistom. Bežte do piče s vašim hlúpym sorosovským multi-kulti rapom. Fuck off! Odpad! ()

Rory

Ano! Na pět hvězd to samozřejmě objektivně není. Na standartní 4, na tuzemské poměry, ale bez debaty. Přidávám pátou pro štěstí klukům, aby se jim s tímhle dařilo. Protože to co se děje v komentářích.Jak napovídá hodnocení. PSH rozdělili lidi (plevel od...) na dva tábory. Ty, kteří myslí (ano, skladba je podána přimočaře a rázně) a na ty, kteří myslí velmi omezeným "tokem dat do mozku." Zvláštní je, že v té druhé půli se najdou opravdu inteligentní a podnětné argumenty a to je asi to, co mě děsí nejvíc. Inteligentní debilové. Za mě palec hore chalani. Držím palce! ()