Jeoffrey

Kawai animace u chlapců mě nebere, ale odpustil bych si poznámky, kdyby to alespoň nebylo tak stupidní. Tohle byly naprosto zbytečně strávené 4 minuty mého života, kdy jsem se seznámil s partou hodně divných charakterů a s kyselým výrazem přemýšlel čemu bych se měl smát a co by se mi na tomhle asi mělo líbit. Navíc když jsem viděl jak vypadá útěk hlavního hrdiny před ostrahou s meči, tak jsem pochopil, že na něco takového se dívat prostě nechci. To nebylo k smíchu, to bylo k pláči. Tohle není pro mě. Drop po prvním dílu. ()

SonGokussj

[First Impression]: Nemám rád 4 minutové (bez koncové znělky pouze 3 minutové) příběhy. Jediný krátký seriál, který respektuji, je Fireball. Ozmafia!! Fireballu bohužel nesahá ani po chodidla. Humor je tu stupidný založený na stupiditě již stupidních postav okolo. Mají asi tak metr na výšku, dva z nich učitelné, 2 z nich asi studenti a poslední má 2 meče a je posedlý rozsekáním kohokoli podezřelého, klidně i nového studenta... Chtěl bych říct více, avšak nemohu. Episoda skončila... A o tom to bude i nadále. 1EP Drop Nehodnoceno ()