Khun phan

• Thajsko ขุนพันธ์ (viac)

Sayge

První polovina filmu je nuda jak cip, jakože vážně chce to nervy prokousat se, až do finále, ale pokud to vydržíte, budete odměněni akční jízdou během které se nešetří nikdo a nic. O první polovině se bavit nehodlám, co se druhé týče... to už je jinačí kávička. Druhá polovina jasně ukazuje, že akce i gore by mohlo vystačit i na lehce nadprůměrný film, jenže poslední půl hodina přestřelek, rvaček, sekaní a vraždění nevynahradí pomalý a nezáživný rozjezd. Většina postav mi byla ukradená, jen finální boss charaktery mi přišly něčím zajímavé. Zvukové efekty i vizuál mi spíše připomínal levnou indii, ovšem díky vcelku podařenému finále není Khun phan úplná ztráta času. ()

EvilPhoEniX

Po 4 letém čekání na Eng subs nám Lomri naservíroval české titulky, akorát po těch 4 letech Khun Phan působí poněkud levně a zamrzí, že první hodinu se zde nic moc podstatného nestane. Finální půl hodina ve vlaku je však už celkem slušná akční podívaná, na které jde vidět snaha i přes nízký rozpočet. Potěší pár krvavých záběrů, pár nechtěně úsměvných momentů a naštěstí finální boss i jeho 2 poskoci jsou zahráni správně odpudivě. Kdyby se celý film nesl v duchu poslední půl hodiny, tak bych neměl problém dát i pěkné 4 hvězdy, ale takhle si Khun Phan musí vystačit jen s třemi. Příběh***, Akce***, Humor>Ne, Násilí****, Zábavnost***, Hudba***, Vizuál**, Atmosféra***, Napětí***. 6/10. ()