papadoce

Dva a pol hodiny thajčiny s titulkami. Je to skôr taká paródia na akčné filmy, ale som presvedčený, že to ako paródia od tvorcov myslené nebolo. Máme tu bitky, prestrelky, duchov a mágiu, ustrelené končatiny, nožmi prepichnuté tváre, veľa wannabe nápaditej bojovej choreografie, ale môže to stačiť? Ako veľký fanúšik akčňákov, fantasy aj bojoviek vravím, že nemôže a nestačí. V prvom rade, 156 minút, čo ti práši? Na takýto film a v tejto kvalite 100 max. Ale Thajčania to nemysleli zle. Chápem, že si budujú svoj vlastný filmový svet a hľadajú svoj rukopis. Až kvalita ich filmov dosiahne kvalitu ponúkaných prostitúčnych služieb, to budeme iba otvárať huby. No dovtedy ešte pretečie veľa vody v Chao Phraya, ak sa tak vôbec niekedy stane. Ale krokodílik bol mňamkový. Celkovo by som rozdelil akčné scény iba do dvoch skupín, vydarené a nevydarené. Nič medzitým tu nebolo. Ozajstným problémom je stopáž. To bolo proste už moc. Je na čom pracovať aj na čom stavať. Teraz dve. ()

mdf

Bandita s magickou silou zase vyrazil na řežbu,kosí na koho příjde,hledá taky dva bandity taková skoro nonstop akce na jedno zkouknutí. ()