Řezník: Pan Au

Réžia:

Martin Pohl

Martin Pohl

corpsy

Tak toto bolo naozaj tvrdé a odvážne. Animovaný videoklip to vytrhol z totálnej zvrátenosti a fakt si neviem predstaviť, či by sa vôbec niekto chcel pustiť do ´´live action´´ prednesu. ()

L_O_U_S

Netradičně animovanou formou zpracovává Řezník jedno z nejtraumatičtějších společenských témat. Opět s tradiční dávkou černého a drsného humoru. (1 128.) ()

MessiM

Pan Řezník si řekl, že natočí i něco pro širší skupinu lidí. A ono to je i tak dost dobře poslouchatelné a velmi pěkně zpracované. Za mě překvapení a moc pěkné! ()

Luk Skywalker

Pecka! Černý humor Řezníka nezná mezí. Je to animované, protože hrané to by nešlo, to by zase hned byla žaloba. Pokud se dá něco označit jako "nekorektní humor", tak to je ono. ()

tombarider

Že se mi tohle dost líbí, s tím se vytahovat nemůžu. Al je to tak. Ten člověk je vtipnej a má koule. Jen hluboce doufám, že tomu sám nevěří. ()

Karlsberger

Jeden z mála případů, kdy je klip lepší než song. Moc si nedovedu představit, jak by klip vypadal v hrané verzi, tudíž sázka na animované provedení, se zde rozhodně vyplatila. ()

DavidAAAA

Když budu hodnotit klip jako takový, docela solidní práce. Jednoduché, barevné. Když to vezmu hlouběji, tak Řezník vykrádá spoustu cizích nápadů, ať už jde o melodii nebo o grafické zpracování a styl. Na to, jak doteď byla jeho tvorba ( i když pro někoho včetně mne úchylná ) docela originální, tak tohle je v podstatě velice ubohý plagiát s extrémně slabou audio stránkou. ()