Madani a Sam plánují delikátní operaci, Curtis se snaží spojit s Lewisem a Frank přemlouvá Micra ke špinavé práci. (Netflix)

BaronMartin

Asi první epizoda Punishera u které si jsem opravdu celkem jistý svým hodnocením :D Tenhle díl byl totiž opět super. Musím samozřejmě klasicky zmínit to, co už jsem říkal u předchozích dílů. Dynamika mezi Frankem a Micrem je skvělá a je to asi nejlepší prvek seriálu. Micrův charakter je velmi dobrý, líbí se mi, jak na rozdíl od Franka je takový pasivní a nechce se úplně hrnout do akce. Už si taky začínám pomalu zvykat na vedlejší postavy a některé linky, hlavně teda Lewis, mě celkem baví. Pořád si teda nejsem jistý Billym, ale je fakt, že zatím se jeho postava stále představuje a času na rozvinutí má ještě dost. Každopádně, 5 hvězd dávám samozřejmě za finální část epizody, která je skvělá. Celý plán Franka a Micra jak získat zbraně z obchodu, který sleduje policie, je super a bavilo mě sledovat jeho postupné odhalování, následný eskort těchto zbraní je výborná napínavá scéna a samozřejmě nemohu nezmínit automobilovou honičku Franka a Madani. Je to poprvé, co v Netflixovských Marvel seriálech vidíme nějakou výraznější akční scénu s autama, což je pochopitelné, jelikož jsou celkem drahé na natočení, a hej, není vůbec špatná. Sice v ní občas pokulhává střih, kdy např. je záběr na Franka v autě jak řídí extrémní rychlostí a ihned poté následuje pohled zvenku, kdy jede naprosto běžnou pomalou rychlostí, což moc nepomáhá tempu a jakési rychlosti celé akce, jinak to ale vůbec není špatná scéna. A finální moment, kdy se poprvé střetnou Madani a Frank tváří v tvář a hláška „Did you kill Wolf?“ „You're goddamn right I did.“ je naprosto epická :D Hodnocení: 80% ()

272827

Proč proboha Punisher přepadává lidi s falešným granátem místo toho, aby je odstranil ze zálohy? Proč po něm agenti při krádeži náklaďáku nevystřelili hned, když otevřel jeho dveře? A místo toho hodili zbraně na zem, hned jak jim to řekl? ()