Mob Psycho 100

• Japonsko モブサイコ100 (viac)
Japonsko, (2016–2022), 15 h 37 min (Minutáž: 24–25 min)

Predloha:

One (komiks)

Kamera:

Majuko Furumoto

Hudba:

Kendži Kawai

Secuo Itó, Takahiro Sakurai, Akio Ócuka, Miju Irino, Jošicugu Macuoka, Šin'ičiró Miki, Tošihiko Seki, Ai Kajano, Akeno Watanabe, Činacu Akasaki (viac)

Kageyama Shigeo, kterému všichni říkají "Mob", je student s nadpřirozenými schopnostmi - dokáže silou vůle zvedat předměty nebo třeba ohýbat lžičky. Když byl mladší, svoji schopnost rád ukazoval. Ale kvůli negativním ohlasům postupně přestal své schopnosti předvádět. Nyní je jeho jedinou starostí, aby si ho všimla jeho hezká spolužačka a ničit zlé duchy s jeho "mistrem"/podvodníkem. (Harroc)

Recenzie používateľa Angelos k tomuto seriálu (2)

Mob Psycho 100 (2016)

Nuda, nuda, nuda. V podstatě jsem to dokoukal pouze kvůli tomu, že jsem na to koukal v práci. 😂 Druhá půlka je lehce lepší, než ta první, i tak je to ale slabota. Z jakého důvodu, to sbírá vysoké hodnocení, je mi celkem záhadou. Tenhle typ seriálu jde totiž úplně mimo mě. Absence solidního příběhu, zpočátku epizodovost, a jestli to mělo být i vtipný, tak jsem na tenhle typ humoru už asi starej.. Řekl bych, že tak za 2 dny nebudu ani vědět, o čem to bylo. 🤦‍♂️ 2,5* ()

Season 2 (2019) (S02)

Z nudy jsem dal druhé sérii šanci. Pro mě lehce posun dopředu, více akce a pár epizod se mi dokonce líbilo. Avšak to nic nemění na tom, že Mob Psycho je anime, které má podle mě jen velmi málo co nabídnout. Z velké většiny se jedná o epizodické anime, příběh je extremně slabej. V podstatě jako kdyby ani nebyl... V každém díle se něco málo uděje a v dalším máte pocit, jakoby to na další díly nemělo žádný vliv. Ale když už přijde na řadu akce, tak je na co koukat, vizuálně to vypadá velmi dobře, ale co naplat, když všechno ostatní zaostává.. 3* a to jsem hodnej! ()