JamesSi

Zatímco druhá série byla o velkých případech a soubojích, poslední sezóna Moba je více osobní a uzavírá příběhy mnoha postav. Podívá se dovnitř a zkoumá v posledních epizodách vlastně hlavní problém Moba na kterém je postavený celý seriál. Uzavřeme linky u kterých jsme to čekali (Dimple), tak linky u kterých jsem to nečekal (Telepatický klub a UFO). Je to ve výsledku důstojné zakončení, ale nevím proč jsem jím nebyl uhranutý jako u předchozích řad. Jako závěr, ale fajn. Mob přijmul sám sebe a to je na čem záleží. Animace je stále kreativní, vtipy mi přišli vtipné a propracované postavy dospějí do jejich logického finále. Bude mi ten seriál chybět. ()

moviefreak

Škoda, posledná séria mi prišla nútené, na silu dokončenie niečoho úžasného. Prvé dve série sa predbiehali v originalite, ľudskosti, vizuálne vymakaných súbojoch... Nevadí, kto má Moba rád si stále môže pozrieť prvé dve série, a neviem sa dočkať s čím novým príde autor One Punch Mana (tretiu sériu hádam vytvorí kvalitnejšie štúdio). ()

Hees

Tretia sezóna je trocha niečo iné ako prvé dve, lebo prvé dve sú vlastne taká zmes absurdností a neuveriteľnej sily hlavného predstaviteľa. Tu je polovica, nepoviem, že filler (zbytočné diely), ale nejaká taká výplň čo vlastne nič nepovie, ale ani neuškodí a druhá polovica je psychický stav Moba. Problém je ten, že taká vážna téma ako jeho psychické rozpoloženie prináša do tohto anime niečo iné ako doposiaľ a anime čo si zakladalo dlho dlho na vtipnosti túto vtipnosť postupne zahadzuje a netvrdím, že práve toto je zlé. Ak by sme mali aj celé anime o tomto vôbec by to nevadilo napriek tomu, že divák bol zvyknutý na niečo iné. Vadilo by to, že vlastne polovica anime je nižšej kvality. Je dobré, že v tejto sérii sa pracuje vynikajúco s postavami, ktoré sa zamýšľajú nad sebou, priznávajú sa ku všetkému a rapídne napredujú tak, aby došlo k nejakému rozuzleniu. Dá sa teda obrazne povedať, že postavy čo predtým boli deťmi tak tu veľmi zrýchlene sú donútené dospieť a prestať snívať svoje detské sny. Tretia séria sa mohla teoreticky držať zaužívaného, ale stavila na trochu niečo iné, ale čo je dôležité točila sa okolo hlavného hrdinu Moba a to sa mi naozaj páčilo. ()

Jeoffrey

Tak Mob Psycho 100 nám definitivně skončil a tahle třetí série pro mě byla jak na houpačce. Byly tu díly, na které jsem se opravdu těšil, kde jsem si užíval příběh i vývoj postav, ale byly zde i pasáže, které mě nijak extra nezaujaly, a tak třeba o významu dvojdílu s mimozemšťany tak nějak přemýšlím ještě doteď... Stejně jako u předchozích sérií i tady mě z velké části míjel jakýkoli humor, který mi seriál nabídl. Mob pro mě zkrátka jako komedie nikdy moc nefungoval. Na druhou stranu mě bavilo, jak seriál pracuje s hlavními postavami, kam a jak se vyvíjí. Animačně to byla opět kombinace osobitého stylu autora, na který jsem si už asi i zvykl a perfektní řemeslné práce odvedené v soubojích a celkovém snímání pohybu, opět obohacená o spousty ukázek umělecké kreativity, například v nápaditém používaní barev. Se samotným závěrem jsem na jednu stranu spokojený, líbila se mi ta celková myšlenka o smíření se sám se sebou, na druhou stranu jsem ale opět, asi u tohoto seriálu již tradičně, čekal něco trochu víc. Ovšem celkově je Mob 100 slušný seriál s dobrým příběhem a pár zajímavými postavami a pokud vás chytne i jeho humor, pak si ho výborně užijete. Já však končím jen potěšen, ale nepobaven a z určitých částí téhle třetí sezóny i trošku v rozpacích. 6,6/10 ()

Ymbecill

Solidní podívaná, solidní poselství, solidní uzavření Mobova příběhu. Po zhlédnutí mi nezůstaly žádné nezodpovězené otázky, při čemž na ty z S2 jsem obdržel odpověď. Třetí série nezklamala a rozhodně se vyrovná předešlým dvěma. Můžete se těšit na akci, vtip, ale hlavně pořádnou dávku ponaučení bez zbytečného rozptylování [0/9]. Skvělý shounen. 10/10 ()