Bernie Lootz (William H. Macy) je největší smolař v Las Vegas. Je úplně zadlužený, manželství se mu zhroutilo a syn se odcizil. Jeho přítel Shelly Kaplow (Alec Baldwin) z kasina Shangri-La mu ale pomůže z nejhoršího. Stačí když Bernie bude každý večer mezi návštěvníky svou přítomností šířit neštěstí ve hře. Plán vychází, dokud se Bernie nezamiluje do nové servírky Natalie (Maria Bello). Chce s ní opustit město, ale odejít z kasina není tak jednoduché (oficiálny text distribútora)

GOREGASM

Nadprůměrné drama se standartně zasmušilým Macym, vynikajícím Baldwinem a krásnou Marii Bello. Navíc natočeno svižně v atraktivním prostředí jednoho old school US kasina, kde platí pravidla staré školy. To vše s rozumnou stopáží a mírně improvizujícím koncem. Btw Estella Warren zde vypadá naprosto otřesně... ale dobře ji­ tak :-) 65% ()

Ygnor

Macyho mám rád, jenže sám film nespasí. Začalo to slibně ale jako celek je to značně nepřesvědčivé. Zápletka ala Pretty Woman, kdy místo boháče je "chudák," nefunguje. Volil bych místo režisérské onanie při záběrech na odrážející se kostky, raději důraz na vybroušení dialogů, které z dílka udělaly nechtěnou parodii. ()

Lumberjack

Na tento film jsem narazil, když jsem po shlédnutí filmu Dějiny násilí hledal další film, kde se obnažovala půvabná Maria Bello. A nejen kvůli tomu dávám tomuto filmu 4 hvězdy. Opět vynikající William Macy, který opravdu umí na jedničku zahrál všemožné ztroskotance... ()

BaronX

Taky bych bral takovou Lady Luck jakou je Maria Bello - to by se to žilo. Jinak průserář žádnou ostudu nedělá, ovšem ani průlom se v tomto případě nekoná. Dle mého skromného názoru, kdyby je na konci odbouchli, byl by film mnohem hlubší a pravdivější - život je svině, dejte nám prachy a odejděte, s plnou šrajtoflí se z Vegas neodchází. Nikdy !!! ()

casef

Co jsou všechno lidi schopný udělat kvůli penězům? Z Aleca Baldwina jde opravdu strach a Maria Bello to přesně vystihla, když řekla: "Myslela jsem, že takové věci se stávají jenom ve filmech." William H. Macy je na roli naprostého smolaře jak dělaný a neumím si představit nikoho lepšího pro toto ztvárnění. ()

Bendiys

Lehka oddychovka, u ktere je dej snadno predvidatelny, pres to zaujme, zejmena hereckymi vykony Aleca Baldwina a Williama H. Macyho... ()

vilik

Místy trochu drsné, ale na druhou stranu postava kterou hraje Alec Baldwin je opravdu hodně "uvěřitelná". A ten konec... ufff. William H.Macy je opravdu moc moc dobrý a Maria Bello mě opravdu velice překvapila. Celkově doporučuju pokud někdo má chuť na trochu romantiky, ale i drsné "reality". ()

megajalec

Pomalé tempo, jazzová hudba, prostredie kasína, skvelý Baldwin, Macy hodiaci sa do svojej roli, Bello mohla byť viac uveriteľná. Komorný príbeh, chcelo by to trochu viac uveriteľnosti a silnejších momentov ()

Kokutek

Mám rád filmy o lůzrech s táhlou nostalgickou muzikou...a tohle se přesně trefilo do mýho šmaku...člověk tuší, jak to asi dopadne a stejně pořád fandí...jen kvůli tomu... ()

david666

Tohle povolání opravdu existuje?:-) Z filmu je cítit retro atmorféra - při sledování jsem si připadal jako u filmu pro pamětníky - akorát v novém hávu, vše plyne tak nějak pomalu. X-krát viděná zápletka, po x-té stejný Baldwin i Macy. Snad jen Maria Bello mě nějak zaujala. ()

veverysiak

V podstate je to romantika založená na trochu nadprirodzenom základe s optimistickým a šťastným záverom, hlavná trojka je absolútne spoľahlivá a nemôže nič pokaziť, prostredie je dostatočne atraktívne, a tak jediný problém je asi to, že podobných kúskov, aj keď svojím spôsobom iných, sa robí veľa, to však tomuto neupiera interesantnosť, takže 75%. ()

Houbos

Komedie o nadpřirozenu. O tom, jak může být smůla vrtkavá a štěstí se nikomu nevyhýbá. Bernie (W. H. Macy) si splácí dluh prací smolaře na plný úvazek v kasinu Shangri La. Je ve své profesi expert. Stačí, když se jen otře o stůl a rázem štěstí opouští místnost. Jeho boss Shelly, republikánský ubožák (samozřejmě A. Baldwin), udělá cokoliv, aby se mu smůla nepřestala lepit na paty. Zvítězí láska? Na ČSFD podhodnoceno o 5 procent (konverze IMDB hodnocení). Na Rotten Tomatoes 77 %. Mimochodem, chudáček Trixie, že? :D ()

brkerez

Příjemná melancholická jednohubka pro ospalý zimní odpoledne, na kterou ale člověk rychle zapomene. Největší deviza je vícevrstevnatej neřád v podání Aleca Baldwina - odteďka nevěřim, že Alec Baldwin neni v soukromí trochu svině, takhle skvěle by jí jinak snad nemoh zahrát 😁 ()

Vixon

William H. Macy je jednoducho stvorený na role rôznych lúzerov.Nenápadný pohodový snímok,v ktorom vás občas "vytočí" naivita smoliara Bernieho.Za povšimnutie stojí výkon Aleca Baldwina v úlohe zákeráka. ()

Novik

Taková "pohádka" kde takzvaný "nosič smůly" ke štěstí příjde díky jedné osobě. Občas trochu kýčovitý, občas dobrý .. Trošku větší nadprůměr což hlavně zachraňují herci, především skvělý William H. Macy a krásná Maria Bello (skvěle to mezi nima jiskří) Alec Baldwin mě nějak závratně nepřekvapil. Taková jednohubka na sobotní večer .. Což mě na druhou stranu mrzí páč takových "jednohubek" je daleko víc než těch filmů na které se dá dívat pořád dokola. Ps: Hudba nevýrazná a místama se melodie pořád opakuje až to leze krkem. ()