Prisľúbená princezná

(TV film)
  • Česko Slíbená princezna (viac)
Rozprávka
Česko / Slovensko, 2016, 106 min

Moderne spracovaná rozprávka s dobrodružným príbehom zavedie diváka na exotický ostrov, kde žije kráľ, ktorý má dvanásť dcér. O ruku najmladšej z nich sa uchádza nebezpečný pirát Za Bié Ocradé a sirota Juraj, ktorého touto úlohou poveril jeho pán knieža Honorád. Juraj sa do krásnej princeznej zamiluje a musí bojovať so svojím svedomím - či dá prednosť láske alebo poslušnosti. (STV)

Auris odpad!

Vydržela jsem se na ,,pohádku" dívat asi 8 minut, pak jsem přepnula na něco jiného, protože tohle se opravdu sledovat nedalo! ()

kratajirka

Doba je zlá, doba je na pindu. A Čétéčko s touhle dobou skvěle kooperuje. Skloubilo klasiku od Erbena, děvky z MoulinRouge, inteligentní piráty vod Černej perly a dalo tomu pozlátko "Zlatovláska 21. století." V Čechách je tolik krásných holek - nechápu, proč se v posledních letech vybírají do rolí princezen největší držky světa. Cina alias Jiřík - budiž! A co si můj malý bráška zapamatoval z pohádky? Nene nejsou to tři splněné úkoly, ale úryvky typu "těžká jako kráva", "hovado" ... Tleskám filmařům, tleskám! ()

anthanik odpad!

Že prý "Čirá Radost." Tak to fakt ne. Spíš čirá hrůza. Nejdřív jsem žasla, pak jsem byla naštvaná, pak otrávená a nakonec mi z toho všeho bylo jen smutno. ()

pirduch

No já teda nevím: líbilo se mi to, a ba co hůř, dokonce se to líbilo i mým 9tiletým dětem... Nerozumím odpadu,na ten bych viděl jiné adepty,ale každý holt máme jinej vkus... Mnohokrát lepší než mnohé pohádky, které s berou až tak vážně, že jsou nudné k uzoufání... ()

ohneta odpad!

A to bylo co ??? Chvilkama jsem nevěřícně zíral, co nám to ČT nadělila na Vánoční svátky za pohádku.., nebo co to bylo .. princezny, jak z levného bordelu, kníže který všechny ovládal? Pak jen stačilo aby se utopil a všichni měli už rádi jiříka, princezna oblečená jak romská tanečnice a do všeho čeští Piráti z Prahy střílejí z kulometu , NO DĚS ()

stanslon

Za nosatou princeznu Martu a zrzavou Aničku dávám jednu hvězdu. Jako pohádka naprostá sračka (s odpuštěním). A na ČT 1 už třetí od vánoc. Je zbytečné ji nějak komentovat. Ti mladí, co neznají krásné české pohádky, protože jsou mladší třiceti let a jsou odkojeni na produkci USA je mohou považovat za úžasné. ()

Ron_F odpad!

Co k tomuto napsat? To není pohádka, ale noční můra. Na ČT1 se asi hodně pije. Jinak si to nedovedu vysvětlit. Při natáčení této pohádky museli mít hodně vysokou hladinu alkoholu v krvi a pak podruhé, když toto, ani nevím, jak to nazvat, pustili na Vánoce v hlavním vysílacím čase dětem. Byla to vůbec pohádka? Kostýmy - hrůza, scény s krví..... ani se mi dál psát nechce. Pokud někdo tohle může označit jako výpravnou pohádku a pustit to dětem, tak nemá na veřejnoprávní televizi co dělat. Vedle tohoto si Troškovy pohádky zaslouží Oskara. ()

Profík

Občas se mi stane, že naprosto nechápu zdejší hodnocení a tohle je jeden z příkladů. Neříkám, že pohádka je skvost, který bych chtěl zopáknout o každých vánocích dvakrát, ale napoprvé se mi dost líbila. Má drobné nedostatky, princezny jsou spíš houf než dvanáct osobností, až na Radost (Zlatovlásku) a jejich oblečení a účesy občas vypadají minimálně nepohádkově, ale to je tak jediná větší výtka. Možná ještě u jmen se nemuselo tolik tlačit na pilu vtipnosti. Jinak bych spíš chválil, kostra příběhu od Erbena je doplněna o piráty, což mohlo dopadnout špatně, ale mě se tahle přidaná hodnota líbila. Nenudil jsem se a i zasmál. Někde bych možná maličko ubral na drsnosti. 70%. ()

tapir.cabrak odpad!

No naše kecy o tom, jaký to je hnůj a odpad jsou sice pěkné, ale důležitější je, aby někdo v ČT nesl plnou odpovědnost, přišel o práci a podle mě by měl být veřejně bičován....režisér, dramaturg a ten, kdo schválil na tuhle sračku naše peníze. Já osobně ihned odhlašuji koncesi...tohle fakt neeeee ()

malet odpad!

Pohádka, která předčila všechna má očekávání. Laciný začátek, nehezké kostýmy, paruky jak z chemlonu, to vše působilo naprosto nepřirozeně. Přiznávám, že v tu chvíli jsme ještě čekala nějaký záblesk, který celou pohádku rozjede. Ovšem co následovalo, mě vyděsilo a byla jsem ráda, že dnes výjimečně šly děti spát už po večerníčku. Sprosté, obhroublé, lascivní bordelové scény. To je pohádka pro děti? Nepřehledný chaos postav, herecké výkony podprůměrné a celkové pojetí u mě není ani za půl hvězdičky. Absolutní zklamání. Absolutní odpad. ()

Pelidor

Transka Zlatovlásek a teplý Jiřík, aneb jak zkurvit klasickou pohádku. Když vidím jak se promrdávají moje koncesionářské poplatky,tak mám chuť podpálit Kafky. Jedna hvězda ,protože nemůžu dát odpad,když je tam Čvančarka:-P ()

Jeff_Geiger odpad!

Všechno už tu bylo řečeno. Ušišlaný, asexuální, mutující, extrémně ošklivý tranďák v roli princezny. Při slavnostním entrée tohoto tvora jsem měl obtížně zvládnutelné nucení na zvracení. V okamžiku, kdy se tento živočich usmál, jsem se definitivně poblil. Čvančarová jako vedoucí sboru kurev, které ale (až na standardně nepěknou Hanu Vágnerovou) nevypadaly vůbec zle. Výchovný efekt jejich orgií s piráty mi zůstal utajen. Celkově neskutečně dementní scénář plný nesmyslů a nelogičností. Přemýšlel jsem nad jednou hvězdičkou kvůli steampunkovému stylu, ale při vzpomínce na "princeznu" volím poměrně razantně odpad... Na autory mám jedinou otázku: proboha proč??? ()

NoodlesCZ

Teda.... xDD. Asi nějaký troll z ČT. Kdyby tahle kravina měla o 80 minut méně, nebyla v programu o svátcích a vlastně vůbec nebyla pod samolepkou "pohádka" možná by to byl jízlivý i celkem vtipný, satirický šťouch...ale takhle, to fakt ne. Princezna vypadala jako přihulený koště. Soundtrack byl k pláči a když už byly příjemný místa, tak mi silně připomínal BBC Sherlocka. Vykradená rádoby vtipná fraška s 1 hvězdou za nasazení celého ancáblu ve studené vodě. ()

mauriceDODO odpad!

Tato pohádka byla prý zamýšlena jako moderní, "trhlá", případně humorná. Jsem přesvědčen, že pohádky či obecně filmová či televizní tvorba, může být dělena jen na dobrou a špatnou, případně něco mezi tím. Ale toto "dílo" plné zbytečných, a nesouvisejících scén, špatného castingu, špatných hereckých výkonů (prim hraje neherečka Čvančarová), špatných kostýmů (paruka zlatovlásky či příčesek piráta jsou k smíchu), je skutečná urážka diváků ČT. Proboha to tu pohádku před uvedením ve vysílání nikdo z ČT neviděl? Měla zůstat pečlivě zamčená v trezoru. Nemám nic proti tomu, aby si kdokoliv točil jakoukoliv sr....u, ale ne za peníze z koncesionářských poplatků! ()

poppy75 odpad!

ak vam z tohto pocinu prislo zle-nie ste konzervativny zadubenec..iba stale clovek,ktory ma samostatne myslenie a neboji sa povedat pravdu,ze kral je nahy..a aj ostatne hodnoty mate namieste.......toto je skutocny odraz stavu dnesnej spolocnosti a bude este horsie...ked clovek vidi,vdaka comu su youtuberi slavni-tak sa tomuto veldielu ani necuduje... ()