Prisľúbená princezná

(TV film)
  • Česko Slíbená princezna (viac)
Rozprávka
Česko / Slovensko, 2016, 106 min

Moderne spracovaná rozprávka s dobrodružným príbehom zavedie diváka na exotický ostrov, kde žije kráľ, ktorý má dvanásť dcér. O ruku najmladšej z nich sa uchádza nebezpečný pirát Za Bié Ocradé a sirota Juraj, ktorého touto úlohou poveril jeho pán knieža Honorád. Juraj sa do krásnej princeznej zamiluje a musí bojovať so svojím svedomím - či dá prednosť láske alebo poslušnosti. (STV)

Honzulik odpad!

Slíbená princezna - nejošklivější princezna všech dob s nosem Bolka Polívky...Kdyby toto bylo představení divadelních amatérských ochotníků, přimhouřil bych oko... Ale nebylo, to jen ČT televizní tvorba chrlící poslední dobou jednu "pohádku" za druhou, se předhání jak nám znechutit krásné vánoční svátky! Neprobíhá náhodou nějaká tajná soutěž o "Nejhorší pohádku" ?! To by se těm šulinům docela dařilo! Je jen škoda, že za naše peníze...Pobavil mne výrok Enšpígla: "I Toi-Toi má lepší obsah, než tahle pohádka"! Souhlasím, je to odpad jak sviňa! ()

Pajislav

Dam hvězdičku - jednou jsem se zoufalstvím rozesmál nad tím zpracováním, "výkony" a hadry , co měli ti kašpaři na sobě. Herci museli hrát zadarmo nebo jen za zájezd do Chorvatska. Hnusní herci, bez charisma, bez emocí. Tohle byl čistý masochismus, dal jsem to, ale zrychlený až na 8x a to už je co říct, na většinu blbostí stačí sem tam 2x. Takových debilních korun králů a královen jsem viděl v naší tvorbě už mraky, ale zvyknout se na to nedá. Ta v tom zlatým topíku ušla... ()

PetrKai odpad!

Režisér tohoto paskvilu říká, že si za posledních dvacet let ČT na sebe upletla bič, protože dovolila, aby vznikla jakási norma, jak má nově natočená česká pohádka vypadat. Neumím si představit, jak by bez té normy české pohádky vypadaly. Rodiče aby se pomalu báli, jakou pohádku svým dětem zapínají. Pak nemá být ve světě tolik násilí, když už to do dětí hustíme od raného věku!!! ()

jendamaty

Tohle byl závan svěžího vzduchu, evidentně pro většinu diváků až příliš čerstvý. Já víceméně nemám námitek - živoucí postavy, slušné tempo, poctivé výkony herců, pěkné lokace, kostýmy, kamera... Scénář chytře pracuje se slabinami předlohy. Možná jen čas uvedení a žánr pohádka tomu podráží nohy. Podle mě se to dá námětem a zpracováním velmi dobře přirovnat ke Třem veteránům, zajímalo by mě, jaké emoce budily v době svého uvedení, nicméně teď mají 84% :-) Doufám, že toto taky "dozraje". ()

karlos-rio odpad!

Jednoznačně nejhorší pohádka, v dějinách českých pohádek, nejhnusnější princezna všech dob, banda zfetovaných sluníčkářů, natočila domácí video na dovolence u moře, zde je vše špatně, režie, kamera, příběh, dialogy, nepochopím, jak se k tomuhle mohl propůjčit Dolanský a Stránský, na ČT si jedou slušný matroš. ()

natalanka odpad!

To nebylo království ,ale BORDELHAUS a princezny oblečené jko šlápoty. Bože na tý lodi to bylo jako na Moulin Rouge. A to bych měla ukázat dětem !!!! Bože co to bylo !!!!!!!!! Oblečení jako za 2 světové a dostavník jako cesta J. Chana na východ a škaredější Zlatovlásku si snad ani neumím představit. Vlastně teď už ano. To mělo být pro děti ????? No větší slátaninu jste natočit nemohli což? Palec dolůůůů. Nekompromisně. ()

senecek odpad!

Pro mě katastrofa. Ničím neupoutala a pokud to měla snad být parodie,tak nevím,proč je uváděna jako pohádka v hlavním svátečním čase. Česká televize začíná být pro mě čím dál horší. Za kvalitou asi sáhneme po přehrávačích,nebo půjdeme do kina - viz Anděl Páně! ()

rolf14 odpad!

Cože jsem to právě viděla? To bylo nejhůř strávených 106 minut mého života, alespoň těch "filmových". Klasická Zlatovláska je nesmrtelná (i když tu taky nemusím), kdežto doufám, že tohle bude zapomenuto, protože ty kostýmy, dialogy.. Děs, běs! ()

p.i.t.b.u.l odpad!

Říkal jsem si, že se nebudu řídit hodnocením a pohádku si pustím. Ale ne, ne, ne..tohle prostě ne. Takovou kravinu jsem už dlouho neviděl. A při tom to mohla být krásná pohádka, ale tak nevyužitý potenciál jsem už dlouho neviděl. Humus velebnosti. ()

heczot

Pohádka, která mě opravdu nepřekvapila v ničem. Kostýmy špatné, Herecké výkony: hrůza a celé divně zpracované, hnusná princezna, hodně postav, pokaždé někdo jiný, jen za prostředí dávám 1 hvězdu. ()

sharka.68 odpad!

přijde mi to,že odpad ze střižny zaměnili s pohádkou,co měla jít do TV.... za tohle by měli někoho volat k odpovědnosti a nechayt mu ten propadák zaplatit v plný výši... hnus fialovej! ()

honzic odpad!

Spíše to byl totální chaos a kabaret skečů nepovedených a kostýmů z bordelu, kde sice zaujala zajímavá kamera, ale to už bylo vše, co zaujalo a spíše než o pohádku se jedná o nepovedenou parodii na pohádky. Hodnocení: 10 % za kameru ()