Příběh fiktivního českého letu na Měsíc začíná ve chvíli, kdy se ukáže, že tento všemi zapomenutý a důkladně vytunelovaný státní projekt je kvůli hrozbě likvidační pokuty od EU nutné bezpodmínečně dotáhnout až po triumfální moment, kdy národ u svých půllitrů bez dechu sleduje přímý přenos z přistání našich zlatých hochů (a jedné dívky) v cílové destinaci. (Česká televize)

niska98

Tohle by mohlo být zajímavý. Zatím se nechávám rezervu na další díly, který snad budou ještě lepší. Chvilkami to jde dost na sílu a snaží se to o humor, který neumíme. Tak jsem zvědavá, jak to bude pokračovat. ()

Raphaell

První několik minut mě bavilo. "Paráda, střílí si to z český malosti, z věcí co všichni známe." Pak se to propadalo čím dál tím níž, až jsem ke konci zároveň sjížděl fotky na instagramu. Až moc "neuvěřitelné" herectví, příšerně umělé dialogy. Takže to nakonec samo spadlo do oné české "malosti", ze které si to na začátku utahovalo. Ale podle zdejších komentátorů je první díl nejslabší, takže tomu asi ještě dám šanci :-) ()

Logout

Trochu jsem se bál Jakuba Žáčka, protože kdykoliv ho někde vidím pronést více než dvě věty, tak mě z toho chytají mdloby, ale tady se zdá, že hraje dobře. První díl bude pravděpodobně spíše takový jemný úvod, ještě to nebylo nijak zvlášť rozjeté a situační kadenci bych snesl i podstatně vyšší, nicméně už tady bylo několik silných momentů, například analýza nového ministra (právě J. Žáčkem) na základě toho, že není Libor ale Lubor. Uvidíme, co bude dál, jako typický pražský kavárník (či kavárenský pražák?) jsem se bavil, takhle má vypadat sitcom s politickou satirou. ()

michal1279

Očekávání jsem měl tak velká, že mě první díl vlastně zklamal i když byl dobrý. Upřímně absurdní, nebo absurdně upřímné? Těžko říct, na další díly se vesmírně těším :) ()

semtamfor

Já pořád tvrdil, že nám tady od Český sody chybí nějaká pozitivní, konstruktivní satira. Každýmu jsem říkal, nebojte se toho, zvedněte tu rukavici. No a vida, je to tam. Už to docela pěkně rozjela Kancelář Blaník a Kosmo se v prvním díle tváří taky moc dobře. Včera jsem v týví úplnou náhodou viděl kousek nějakýho pořadu Komici s.r.o. a až jsem divil, jak neskutečně trapný dokážou bejt ty naše stand up hvězdy (teda samo až na Rudu z Ostravy, u toho se divím vždy jen tomu, že ho někdo někam zve). Tohle není trapný. Je to chytrý a vtipný. Těším se na další díly. ()

Pan_Jouda

Je škoda, že jasně nejslabší epizoda mini seriálu je hned ta první. Díky recenzím zde jsem ale věděl, že mám vydržet do druhého dílu a vyplatilo se. ()

malyLibor

Po létech jsem se na to znovu kouknul...  je to lepší než jsem si pamatoval. Tedy, popravdě... moc jsem si to nepamatoval, takže pro mne zase premiéra (výhody pokročilé sklerózy). Každopádně jsem se bavil od začátku až dokonce. Někdy je výhoda, když člověk není Čech a Čechy jen tak zvnějšku pozoruje. Pak to může hodnotit s nadhledem 👍 ()