Partia kamarátov plánuje pre Jonaha (Chase Williamson) rozlúčku so slobodou. Nevyberú si tradičnú destináciu Las Vegas, ale smerujú do neznámeho mestečka Garden City. V miestnom bare zisťujú, že to nebolo najlepšie rozhodnutie, zábava je tu nulová. Nechajú si poradiť a skúsia tajomný podnik, kde ich vraj čaká perfektná zábava. Ani tu však nenájdu, čo hľadali. Jediný, kto má iný názor je Jonah, ktorému učaruje Lily (Hannah Fierman). Stretnutie s ňou ale mení rozlúčku so slobodou na boj o život. (Marceloo)

Mamlas

Ze zájmem jsem to dokoukal s minimálním přetáčením a to je pro mě nezvyk. Zaujalo, konečně po delší době nevytěžený a neobvyklý námět. Netvrdím, že to bylo nějaké filmařsky brilantní a bez vad, ale bylo to celkově dobré, aspoň za mě. (53%) ()

DonBraso

Řeklo by se,že z povídek vzniknul celovčerní filmek,kdy scenárista Bruckner a režisér Bishop už mají za sebou VHS a jeden z nich povídkový film Southbound.Je pěkné,že i zde je stopáž záměrně na kratké vzdálenosti,tak to rychle uteče,horší je už co.Ano Hannah Fierman je sice ďábelsky svá a díky trikům i fakt docela zvláštní stvor se svojí "sirénou".Je tu parta chlapíků,kdy vyrazí za zábavou,která se chtě nechtě musí zvrtnout.Vystupují tu postavičky né zcela zajímavé,což je bohužel hlavní záporák,kterýmu sem nevěřil zhola nic.Jedině slečna pijavice s drinkem byl osvěžující aperitiv.Bohužel na hororový efekt,se tu není moc čeho bát.Jestli jedna scénka s ocasem v sexuální pozice,tak je to spíše do tohohle ranku s jednou lekačkou.Chybí tu vlastně koncept,naprosté napětí,strach.Je to stále sice koukatelný film,který bohužel je jen průměrný.50% ()

Tomko87

Začnem takto. Bol film V.H.S. Hororová zbierka poviedok. V nej bola poviedka Amateur night. Príbeh je o troch kamošoch, ktorý si vyrazia do baru. O jedného sa začne zaujímať na prvý, druhý a vlastne aj na tretí pohľad čudná dievka. Šukatelná, no čudná. Nakoniec sa to zvrtne do obrovských sračiek. Siren je vlastne adaptáciou spomínanej poviedky do filmovej podoby. Partia chlapov ostala, no tento raz si užívajú rozlúčku zo slobodou. Ostala aj tajomná dievčina. No všetko ostatné je už iné. Ako nebolo to zlé, aj napínavé, ale mal som pocit, že sa z toho mohlo vyťažiť viac. Posolstvo ostalo rovnaké. Nenadväzuj kontakt so šibnutými fajnými frndami. Nedopadne to dobre. ()

brasek odpad!

Snímok ma absolútne neoslovil, už po štvrťhodine som mal pocit že padám do jamy hlbokej plnej hnoja. Pripadá mi to celé ako nepodarené divadlo realizované prvákmi zo základnej školy, ktorí sa ledva naučili čítať a písať. ()

Mangano

Tenhle filmek balancuje na hranici příšerného hororového béčka a solidního céčka. Krásné oči sirény, jedna pěkná sexuální scéna a dobrý námět to drží na okraji. Filmu tak totiž nesluší ani jedna ze zmiňovaných kategorií. ()

Dzedzy

Oceňuji nápad udělat horor s něčím / někým jiným, než s klasickými bezejmennými monstry, upíry či duchy. Docela se na to dalo koukat. ()

Martin29

4 kamarádi jedou kamsi na rozlučku se svobodou jednoho z nich, který se bude ženit. Jedou do vyhlášeného bordelu, ale když tam přijedou zjistí, že to stojí za kulové. Nicméně potkají tam jakéhosi chlápka co jich pozve na místo, které je lepší. Tak tam přijedou a zjistí, že to místo je trochu perverzní (lidé se tam dívají na to jak chlápek bičuje ženskou někteří tam nosí masky a někteří vypadají jako členové Ku Klux Klanu, ale v černém případně pijí drinky s živou pijavicí. ) Jednomu z nich se tam zalíbí jedna ´´ženská,, a osvobodí ji z tama. Ona, ale je neobyčejná má křídla a ocas a zamiluje se do něj a chce se s ní spářit. 60 procent lepší průměr má to něco do sebe. Přidat trochu na gore (potenciál tam byl, ale neukázaly nic) dořešit scénář a bylo by to ok (chlápkovi volá žena a on místo, aby jí řekl ať zavolá policii jí řekne, že ji miluje). Závěrečná scéna potěšila ()