Inšpektor Max

• Česko Inspektor Max
Česko / Slovensko, 2018, 10 h 29 min (Minutáž: 56–59 min)

Juraj Kukura, Robert Hájek, Ľubomír Paulovič, Tereza Brodská, Igor Bareš, Dušan Jamrich, Jan Bidlas, Jaroslav Stich, Marián Mitaš, Zuzana Ščerbová, Ivo Novák (viac)

Pôvodný televízny krimiseriál s dvojicou vyšetrovateľov, svojráznym ostrieľaným Slovákom Zoltánom Maxom a jeho mladým parťákom Čechom Filipom, ktorí nielenže s úspechom  riešia kriminálne prípady v Ćechách aj na Slovensku ale vnášajú do tohoto žánru netradične veľa nadsádzky a humoru. (RTVS)

monia odpad!

Málokedy dávam tak nízke hodnotenie, som nadšenec a fanúšik krimi žánru, ale toto naozaj nešlo... Postava Juraja Kukuru prípady nevyšetruje, len sa presúva zo záberu do záberu a na všetkých okolo teatrálne huláka a gestikuluje, až som mala chvíľami obavu, aby nedostal infarkt. Slabý scenár a veľmi mizerný herecký výkon J. Kukuru, celkovo strata času... ()

PRINC1 odpad!

Tak toto je strašná parodie na kriminálku ,nevkusný Kukura , špatné po celé stránce ,Česká televize vyhodila jen peníze a zbytečně. ()

BigJohn02

Člověk očekával něco jako Schimanského a dostal poněkud přestárlého seladona, který se občas chová jako puberťák. Ale některý případy byly celkem koukatelný. Ale nechat zpívat Kukuru, to je fakt zločin. ()

Časové pásmo bolo zmenené