Mike letí do Kalifornie a v Hawkinsu se všechno zastaví kvůli mrtvole. Nancy hledá stopy a otřesený Eddie prozradí partě, co viděl. (Netflix)

BR23

Ale no tááák ! :-/ Diváci a fanúšikovia... To naozaj všetci baštíte tomu scenáru, že El je stále tak extrémne šikanovaná a nikto, doslova nikto (okrem učiteľky v jednej scéne čo pôsobilo ako tichý prd počas tornáda) si ju nezastane? To sa mi táto séria fakt snaží nakecať? A nikto z postáv nepovie tej bande deciek, hej ale to by stačilo, iebe vám? Dajte jej pokoj? Namiesto toho sa davy ľudí (aj dospelých) len pridávajú k všeobecne rastúcemu posmievaniu na adresu El? Navyše po tej hrdinskej rodinnej tragédii? Takáto prehnaná dramatizácia, tlačenie na pílu, do neba volajúca nespravodlivosť, je tu horšia- okatejšia než v telenovelách alebo hlúpych a lacných reality show..... Ale ked El zraní tú šikanátorku tak sa všetci na El šokovane pozerajú jak keby niekoho zrovna zabila? Som fanúšikom tohto seriálu ale počas tejto epizódy som mal už 100 chutí to prestať sledovať. Prozatímne hodnotenie tejto série za toto klesá výrazne dole. ... Hodilo by sa nejaké vysvetlenie, napr. že El je prekliata (magnet na šikanu)... ()

Fearghast

Nuda v kombinaci s přitaženou dejovou linkou o šikaně ... To se zase bude 3/4 seriálu nic nedít, aby mohli do posledního dílu nacppat vše a ještě stihnout bait na další sérii. Netflix formule je ohraná a trapná. ()

mety6 odpad!

77min a 75 minut sa nic nedeje. Takyto trapas tu este za predosle 3 serie nebol. Napady uz zjavne dosli, kedze sa nam opakuje styl vzniku Demogorgona. Cele to je totalne zle. Zacina z toho byt len dalsia priblbla americka stredoskolska zlepenina vsetkeho a nicoho. ()