Nancy shání Barb a dělá si čím dál větší starosti. Zjistí taky, co udělal Jonathan. Joyce je přesvědčená, že se s ní Will snaží komunikovat. (Netflix)

Dukekuky

Naprosté ale fakt naprosté zklamání. Epizoda je celkem nezajímavá, ano sem tam nějaká dobrá emoční scénka ale stále nijak neumí zaujmout. Tak či tak tomu dám ještě šanci a pokud se to zase nepovede tak fakt nevím. 2/10 ()

Tobias18

Minulý díl mě nijak zvláště neoslovil...ale to co přišlo teď mě vážně dostalo! Postavy začínají dostávat charakter, a myslím že všechny jsem si už stihl oblíbit, což lze zde vidět, jelikož mají hlouvku a já jsem schopen sdílet s nimi pocity a emoce. Eleven je skvělá, a šerif Hopper taky, stejně jako Willova máma...a zkrátka spousta dalších postav. Příběh se tímto dílem začíná opravdu hýbat, a některé zvraty jsou skutečně překvapivé. Velmi napínavý konec a k tomu osvětlení pár záhad z minulých dílů. Zatím nejlepší díl, 95%. ()

Tom10000

3.díl. Napětí stoupá. Naši mladí kluci se v čele s Jedenáctkou nadále snaží pátrat po Willovi. Stejně tak i šerif Hooper a jeho bratr Jonathan. Nancy zase začne pátrat po své kamarádce Barbaře. Ta se ocitla na neznámém místě, ale vše nasvědčuje tomu, že ji drží v Hawkinsově zařízení. Tam pracuje otec Jedenáctky, tam také ona sama byla držena, aby mohl zneužívat její schopnosti. Nancy se vyspala se Stevem, a stala se trochu krutější než dříve. Jonathan si nechtěně nechal vyvolané fotky odhalit samotným Stevem a tak si to možná pokazil u Nancy, jíž asi tajně miluje. Chování jejich kamarádů však rozhodilo i ji samotnou. Pátrání po Barbaře skončí neúspěchem. Joyce dokáže konečně komunikovat s Willem. Stane se však neštěstí, když se najde jeho mrtvé tělo v jezeře u skal. 95 - 100 procent. ()