Stranger Things

Dráma / Fantasy / Horor / Mysteriózny / Sci-Fi / Thriller
USA, (2016–2024), 36 h 1 min (Minutáž: 42–150 min)

Tvorcovia:

Matt Duffer, Ross Duffer

Winona Ryder, David Harbour, Millie Bobby Brown, Finn Wolfhard, Gaten Matarazzo, Caleb McLaughlin, Natalia Dyer, Charlie Heaton, Joe Keery, Noah Schnapp (viac)

Recenzie používateľa wolverine k tomuto seriálu (11)

Season 1 (2016) (S01)

První řada Stranger Things je podle ohlasů nejlepší řadou ze všech. Za mě je to druhá nejlepší řada hbed po třetí. Po vizuální stránce je to prostě pecka !!! Herecké výkony jsou super. První řada mi připomíná film E.T. mimozemšťan. Kluci ukrývají El jako Eliot ukrýval E.T.-ho.. ()

Kapitola první: Zmizení Willa Byerse (2016) (S01E01)

Tenhle díl jsem viděl dvakrát. Podruhé mě bavil víc. Už se koukám na 3. řadu a postavy během dílů procházejí charakterovými změnami. Například Steve, který je v první sérii hajzl, tak je v třetí mou nejoblibenější postavou. Takze mu v té první sérii fandím, ikdyž je to hajzl. V první sérii jsem měl rád postavu Nancy a Jonathana, ale ve třetí řadě mě vůbec nebrali, a proto je nemusim ani v teto sérii, ikdyž mi byli dřív tak blízcí. Třeba Lucase jsem neměl nikdy moc rád, ale postupem času jsem si ho také oblíbil. Tak jsem to měl i u všech dětských postav, kromě Eleven. Teda Will mi pořád nesedl, ale možná ve čtvrté sérii to bude jiné. Chci tím říct, že tenhle seriál vnímám úplně jinak, než jsem ho vnímal po prvním zhlednutí. 80% ()

Kapitola druhá: Pošuk na Maple Street (2016) (S01E02)

Jak jsem říkal, tento seriál vnímám úplně jinak napoprvé než napodruhé. Napoprvé jsem neměl rád většinu postav, ale teď jsem si to maximálně užil. Zjistil jsem, že první série je úplně jiná než třetí série. Každá je úplně o něčem jiném, a proto nejde řict která je lepší. V té třetí je mnohem víc akce, ale v té první je to spíš kriminálka. Třeba v tomto díle nebyla žádná akční scéna, mě to vůbec nevadilo. Užívám si atmosféru Stranger Things na maximum. Druhá kapitola mi přišla o trochu slabší než první. Doporučuju ke zhlédnutí. ()

Kapitola pátá: Blecha a akrobat (2016) (S01E05)

Boží !!! Za mě zatím nejlepší díl z první série. Prostě bomba. Flashbacky s El jsou super. Vlastně ani nevím, co tady mam psát. Super, jsem spokojený. ()

Kapitola sedmá: Vana (2016) (S01E07)

El vyhodila auto do vzduchu !!! No tak to mě poser !!! : D A ten její výkon, parádní. Moc se mi líbila dějová linka Steva, který se lehce charakterově změní. Tu postavu mám moc rád. ()

Kapitola osmá: Vzhůru nohama (2016) (S01E08)

Tato epizoda má všechno, epické souboje, svět Upsidedown, demogorgona, ale já si na ni nejvíce cením flashbacků, které nám ukazují minulost Hoppera a jeho dcery. Super zakončení řady. ()

Kapitola první: Šílená Max (2017) (S02E01)

Na první epizodu fakt super !!! Postava Max je super, a jsem rád, že tam přidali další holčičí postavu. Miluju tenhle Sranger Things Universe. ()

Season 3 (2019) (S03)

Nářez !!! Třetí řada Stranger Things je prostě úžasná. Hlavní hrdinové dospěli, což já osobně beru jako plus, protože dítě neutáhne dějovou linku tak dobře jako puberťák nebo dospělí. Pro mě osobně se jedná o velice emotivní zážitek, který z hlavy jen tak nedostanu. Ať už je to scéna kdy Dustin zpívá Never Ending Story se svojí holkou, nebo jde o dopis Hoppera pro Eleven, je to prostě skvělý. Při scéně kdy si čte El dopis od Hoppera jsem se malem rozbrečel, nedělám si srandu. Stranger Things má něco, co ostatní seriály nemají. Hudba je umístěná na spravná místa. Výkony herců jsou TOP. Scénář je zvládnutý na jedničku. Každá dějová linka vás maximálně baví. Nechcete odtrhnout oči od obrazovky. Škoda, že jsem to zhlédl za pouhé dva dny. Určitě si to zopáknu. Nejlepší serie vůbec. Klobouk dolů !!! 🙌 ()

Netflix chystá americkou Korunu

Netflix chystá americkou Korunu

14.10.2023

Streamovací gigant Netflix dobře ví, jaké seriály patří mezi jeho nejzajímavější. Stejně tak si jsou hlavouni z programového oddělení vědomi, že nic nejde natahovat věčně, většinou navíc nechávají… (viac)

Poslední řada Koruny má datum premiéry

Poslední řada Koruny má datum premiéry