Matt Lee Whitlock (Denzel Washington) pracuje ako šerif v idylickom floridskom mestečku Banyan Key. Je poctivý, starostlivý a obľúbený - ale iba dovtedy, kým sa nestane podozrivým z vraždy dvoch ľudí. Ako k tomu mohlo dôjsť? Nikto netuší, že Matt, ktorý sa práve rozvádza so svojou krásnou, ale odcudzenou manželkou Alex (Eva Mendesová), už dlhší čas udržiava pomer s vydatou Ann Merai Harrisonovou (Sanaa Lathanová), ktorú jej manžel Chris (Dean Cain) týra. Keď policajt zistí, že milenka má rakovinu, je ochotný urobiť čokoľvek pre jej záchranu - dokonca aj klamať a kradnúť. Ako ďaleko je schopný zájsť muž, ktorý doteraz neúprosne obhajoval spravodlivosť a právo? A čo urobí, keď zistí, že Ann Merai v skutočnosti vôbec nie je chorá a väčšmi než po láske túži po peniazoch? Dokáže očistiť svoje srdce od pochybností a svoje dobré meno od všetkých podozrení? (TV JOJ)

Daviidesek

Oddychová záležitost, kde herci (ano i Denzel) prakticky nemají co hrát. Film co prostě začne a prostě skončí. Žádné známky originality či nějakého většího napětí nemůžeme čekat. Jsme li trpělivý dočkáme se alespoň jedné akční scény, Eva Mendes se na nás usměje a nakonec všichni doplujeme ke šťastnému konci ()

KulovyBlesk

Film má spád. Ať si říká, kdo chce, co chce, ani chvíli jsem se nenudil a několikrát byl i v úžasu kolikrát ještě může Danzel utéct hrobníkovi z lopaty. Zápletka překvapující, hudba příjemně výstižná, herecké výkony na úrovni. Když čtu komentáře k filmu, začínám být pomalu alergický na slovo klišé. Za shlédnutí tento snímek určitě stojí. ()

bertrand

Parádní jednohubka. Vtipné rychlopalné dialogy a to dokonce i u postav, které si je snad ani nezaslouží (matný Denzelův side-kick) Slabá a klišovitá místa se tu sice najdou, zato když se Franklin rozjede a servíruje jeden twist za druhým, tak máte pocit, že snad se mu utrhla brzda nebo něco. No, nakonec zastaví, protože šablony se holt musí vyplnit podle zadání, ale nevadí. Ještě bych vychválil uchvancující Evu Mendez, na kterou když se v tomto filmu díváte, tak zapomínáte, co vlastně její postava říká.... ()

Rathe

Teda tohle jsem opravdu nečekal, palec nahoru! Film se mi strašně líbil - zinscenovaná smrt a pokus hodit vraždu na policistu působil strašně dobře. Po dlouhé době to byl film, který do sebe logicky zapadal. Jedno kolečko za druhým rozvíjelo inteligentně vymyšlený příběh. A taky role Chaee (Mattův kamarád) byla vtipná a hodně zajímavá. ()

vanTrilobit

Už sme videli kopu prepísknutých thrillerov, za ešte väčšiu hromadu prachov (s vrtuľníkmi každých 5 minút, so zablokovaním Manhattanu na 2 týždne a 20 oscarovskými hercami) a nakoniec – nič z toho. Naschvál im dám 4 hviezdy. ()