Fauda

všetky plagáty
Izrael, (2015–2022), 32 h 52 min (Minutáž: 32–53 min)

Lior Raz, Tsahi Halevi, Samer Bisharat, Neta Garty, Yaara Benben, Doraid Liddawi, Laëtitia Eïdo, Johnny Arbid, Salim Daw, Tomer Capone, Yaakov Zada Daniel (viac)

Vrchní izraelský agent se vrací z důchodu, aby dopadl palestinského bojovníka, kterého považoval za mrtvého. Uvede tak do pohybu řetězec chaotických událostí. (Netflix)

Recenzie používateľa RobinPM100 k tomuto seriálu (4)

Fauda (2015)

Měl jsem nejradši druhou sérii, dokud jsem neshlédnul čtvrtou. Dámy a pánove, to je doslova mistrovské dílo, napětí by se dalo krájet, je znát i zas o něco vyšší rozpočet a dostáváme rozmanité lokace včetně Belgie, pevně věřím v pátou sérii. ()

Season 1 (2015) (S01)

Relativně komorní oproti dalším sériím, které následovaly, nicméně stále daleko před konkurencí. Hlavní arabskej záporák vypadá trochu jak Gary Kasparov, kterej je paradoxně pro změnu zas Žid v reálu. ()

Season 2 (2017) (S02)

První série byla fantastická, ovšem druhá je ještě lepší, Nidal byl dokonalej jako záporák, charizma, že by se dalo krájet, výrazně emočně zajímavější a propracovanější záporák, než Panter. Jediný docela výrazný zklamání byl poslední díl, kterej byl hrozně rychle zakončenej, měl mít delší stopáž, závěrečný zúčtování bylo prostě málo vygradovaný a uspěchaný, čekal jsem velkolepý finále a střih - konec, to bylo hodně hodně ušitý horkou jehlou. ()

Season 3 (2019) (S03)

První polovina třetí série je pomalejší a po dokonalé druhé sérii mě zklamala, nicméně pak se to rozjede ve velkém stylu a v druhé polovině vše zapomenuto, Fauda je opravdu mimořádný seriál nemající v současnosti obdoby. ()