Doron se spojí se svojí bývalou tajnou jednotkou, protože jeho pomstychtivý dávný nepřítel má ještě ambicióznější skryté cíle. (Netflix)

klukluka

První sérka byla výborná, ale tahle byla vynikající! Dobří filmaři a herci se zjevně mohou narodit kdekoliv. Fungovalo tady naprosto, naprosto všechno. Opět se mi ale potvrzuje, že nejdůležitější stavební kámen úspěchu je kvalitní scénář. Fauda ho má propracovaný do nejmenších detailů. Jsem jí unešen, je to velká paráda. ()

EvilPhoEniX

Druhá série rozhodně lepší, ale plný počet si nechávám na 3. sérii od které očekávám nejvíc. Druhou sérii hodně táhne nahoru záporák, hutné emoce a pár nečekaných zvratů. Má to opět slušný tempo a celkově mě to dost baví, ikdyž akce je opět méně než bych chtěl a chybí mi tu vyloženě nějaká scéna, kterou bych mohl někomu ukázat, ale i přesto spokojenost. 8/10. ()

Fr

„KREV ZA KREV...“ /// Oproti první sérii je znát zlepšení už od úvodního dílu. Možná je to tím, že není třeba se seznamovat s postavama. Taky padouch je jasně definovanej a uvěřitelnej. Nebojí se nechat umřít nějaký zajímavý postavy, sledujeme rozdíly mezi ISIS a Hamásem, ukážou pár výslechovejch metod, seznáměj se životem džihádisty… Sice mě sere, že tahle speciální jednotka není schopná sejmout chlapa na pár metrů (atd, atd…) – což přidá (zřejmě) na dramatičnosti, ale ne na důvěře, takže mi občas připadaj jako parta čuráků… ale je to vlastně jediná vada na kráse. Druhá série je od první o level vejš! /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Bez Palestiny nemá můj život smysl. 2.) Před odchodem na celu mě musej kamarádi „upravit“. 3.) Thx za titule „K4rm4d0n“. /// PŘÍBĚH **** HUMOR ne AKCE * NAPĚTÍ ** ()

bearmeedek

Tak jsem zíral. Druhá série je ještě lepší, než ta prvá. To bývá málo kdy. Délka epizod se natáhla zhruba o 10 minut, přidalo se více vztahových záležitostí, ale ne z důvodu natahování děje, jak bývá zvykem. Toto sem dokonale zapadlo a i tyto záležitosti udržovaly v napětí. Protože i ve chvilkách klidu si divák nemohl být jistý, co se zrovna stane. A atmosféru vytváří nejenom děj, ale prostředí samotné, pro Evropana ne běžné. Po ulicích tam chodí půlka lidí se zbraněmi. každý věří něčemu jinému, a každý chce zabít ty druhé. ()

DAPDO

I druhá série jasnej nadprůměr. Sice jsem moc nepřišel na chut tomu, že tvůrci vyplnili těch 10 minut navíc oproti první sérii ke každýmu dílu vztahovýma záležitostma, ale té akce a napětí je řekl bych víc a dopředu si nemůžete být ničím jistí. I protihráč mi připadá drsnější, než ten, který se celou dobu schovával. Navíc mě čím dál víc baví postava kapitána Ayuba a jeho výslechový metody, aneb "jestli mi neřekneš, co chci vědět, tak Tě pošlu na potrat". 80%. ()