Fauda

všetky plagáty
Izrael, (2015–2022), 32 h 52 min (Minutáž: 32–53 min)

Lior Raz, Tsahi Halevi, Samer Bisharat, Neta Garty, Yaara Benben, Doraid Liddawi, Laëtitia Eïdo, Johnny Arbid, Salim Daw, Tomer Capone, Yaakov Zada Daniel (viac)

Vrchní izraelský agent se vrací z důchodu, aby dopadl palestinského bojovníka, kterého považoval za mrtvého. Uvede tak do pohybu řetězec chaotických událostí. (Netflix)

Recenzie používateľa davidh76 k tomuto seriálu (6)

Season 1 (2015) (S01)

Velmi dobrý seriál. Do sedmého dílu stoupá napeti. Následně se rozvíjí psychologická linka. A v desátém díle se vše spojí. ()

Season 2 (2017) (S02)

Stejně dobrá jako první, i když jinak. Na 5 hvězd to však opět není. Je znát, že autoři se snaží vyhýbat standardním klišé a snaží se dívala prekvapit směřováním děje, zejména na konci. Ale nevím, jestli to je vždy ku prospechu. ()

Episode 6 (2020) (S03E06)

Nejlepší díl, zatím, celého serialu. Skvělé budována atmosféra osudovosti. ()

Episode 3 (2022) (S04E03)

Dobrá paneláková akce. ()

Episode 4 (2022) (S04E04)

Serial ma zatím bohužel sestupnou tendenci. Vyborny rozjezdovy díl. Pak uz se rozjíždí šablonovitá akce. Fauda ztrácí své kouzlo z prvních třech vyborných sérií. Belgicka inspektorka a vubec evropska herecka cast je velmi, velmi slaba az ochotnická. ()

Episode 5 (2022) (S04E05)

Stále velmi chabé…. Ve stylu  mission impossible 2 a Smrtonosna zbran 2. To uz jsme vsechno videli… Kde se ztratila originalita…? ()