Zapněte si pásy, vlétáme do úžasných dobrodružství s nejslavnějším bilionářem Kačerova, Skrblíkem McKačerem, a jeho prasynovci, rošťáckými trojčaty Kulíkem, Dulíkem a Bubíkem. Trojčata společně s Kačkou, vnučkou paní Čvachtové, objevují dlouho tutlaná rodinná tajemství ze Skrblíkovy divoké minulosti, kvůli kterým pak rodina podniká smělé eskapády po celém světě. (Disney Channel)

Olík

Jakožto zástupce generace, pro kterou byl den, hodina a minuta nového kačeřího dobrodružství jedním ze zásadních událostí týdne musím konstatovat: „viva la moje dětství“. Vyskočilo to na mne na HOB GO a tak jsem svým dcerám chtěl ukázat jedny z průvodců mým dětstvím….až posléze jsem si zjistil, že jde o remake populárního seriálu. No a na rozdíl od nich mi to vůbec nesedlo. Prvotní vjem, který jsme měli asi všichni stejný….nová animace. Není asi úplně fér, hodnotit skládačku podle jednoho z dílků, ale samotný výzor opeřenců na mne působil takovým negativním způsobem, že by i sebepovedenější dobrodružství srážel do kolen. Určitě zkusím ještě další příběh, ale na první dobrou dává mé dětství současnosti na prdel. ()

Lyriq

DIsney chytře vsadil na to, že budou koukat i ti, co na Ducktales vyrostli a tak jej postavil více na humoru. Obsazení ze Saturday Night Live a David Tennant jako Skrblík Mckvák, co si víc přát? Nemůžu hodnotit dabing, už v CZ teaseru mě nasrala chyba v překladu a v několika místech intonace úplně měnící vyznění, ale tak co už, dětem by se to taky mělo líbit. A to je hlavní, ne? :D ()

Landauer

Prostě nový Kačerov! Je to vlastně origin všech těch dobrodružství a tvůrci celý univers pojali po svém. Některé postavy se tu teprve poznávají (Donaldovi synovci např. netuší, že Skrblík je jejich příbuzný), mapa Kačerova je trochu překopaná (Skrblíkův trezor umístili na ostrov a ne na tradiční pahorek v centru) a některé charaktery buď zcela zmizely, nebo dostaly větší prostor či se jim poupravily vlastnosti (konečně jasně vymezené rozdíly, mezi Kulíkem, Bubíkem a Dulíkem). Tvůrci však velmi ctí jak původní komiksy Carla Barkse (hromady odkazů a především obrazy na stěnách vycházejí přímo z Barksových olejomaleb) i osmdesátkový seriál My z Kačerova (také spousta pomrknutí, hlavně ve Skrblíkově skladu artefaktů - garáži). Je evidentní, že se seriál - kromě tradičních a velmi dobře zpracovaných dobrodružství á la Indiana Jones - bude věnovat i rodině. A to jak rodině ve stylu rodina je základ státu (což naštěstí dělá mimořádně citlivým a neotravným způsobem), tak ale také rodinné dynastii Kačerů a MacKváků, o čemž svědčí poslední slovo úvodního dílu, které vyjde z Dulíkova zobáčku, a které dává tušit, že se časem dovíme něco víc o rodičích oněch tří kačírků, o kterých se zatím snad nikde vůbec nemluvilo. Je to důstojný reboot, ve kterém mi vadí snad jen trochu moc odvázané výtvarno a sice slušné, přesto nijak překvapivé a neohromující dobrodružství. ()

Debreno

Prvý diel bol skvelý, animácia je na káčerovo mierne revolučná, čím sa odkláňa od pôvodných kresieb Carla Barksa. Avšak prvý diel bol až prekvapivo komplexný. Každá postavička má špecifický charakter, scenár prvého dielu bol zvládnutý na výbornú, humor pobaví aj dospelých a seriál ako taký môže mať na deti pozitívny vplyv. ()