Réžia:
Kevin DunnÚčinkujú:
Steve Austin, Kurt Angle, Mark Calaway, Paul Levesque, Dwayne Johnson, Glenn Jacobs, Chris Jericho, Ron Killings, Jeff Hardy, Mark LoMonaco, Devon Hughes (viac)Obsahy(1)
Show se uskutečnila 19. listopadu 2000 v Ice Palace (Tampa, Florida). Na kartě se sešlo devět zápasů.
1) Steve Blackman, Crash Holly & Molly Holly vs. T & A
2) The Radicalz vs. Billy Gunn, Chyna, K-Kwik & Road Dogg (4-on-4 Survivor Series Elimination Match)
3) Kane vs. Chris Jericho
4) William Regal vs. Hardcore Holly (European Championship)
5) The Rock vs. Rikishi
6) Ivory vs. Lita (Women's Championship)
7) Kurt Angle vs. The Undertaker (WWF Championship)
8) The Dudley Boyz & The Hardy Boyz vs. Edge & Christian & Right to Censor (4-on-4 Survivor Series Elimination Match)
9) Stone Cold Steve Austin vs. Triple H (No DQ Match)
(TheSpearCZ)
Účinkujú
Steve Austin
USA
Najlepšie filmy:
Expendables: Nezničiteľní (2010)
Za mrežami (2005)
Zabi, lebo ťa zabijú! (2007)
Kurt Angle
USA
Najlepšie filmy:
Bojovník: Brat proti bratovi (2011)
Pot a krv (2013)
Posledný lovec čarodejníc (2015)
Mark Calaway
USA
Najlepšie filmy:
Scooby-Doo a démon na pretekoch (2016)
Divoké vlny 2 (2017)
Paul Levesque
USA
Najlepšie filmy:
Scooby-Doo a medvedí netvor (2014)
Scooby-Doo a démon na pretekoch (2016)
Blade: Trinity (2004)
Dwayne Johnson
USA
Najlepšie filmy:
Vaiana: Legenda o oceáne (2016)
Rýchlo a zbesilo 5 (2011)
Free Guy (2021)
Glenn Jacobs
Španielsko
Najlepšie filmy:
Scooby-Doo a medvedí netvor (2014)
Neviditeľné zlo (2006)
See No Evil 2 (2014)
Chris Jericho
USA
Najlepšie filmy:
Terrifier 2 (2022)
Jay a Mlčanlivý Bob: Reboot (2019)
MacGruber (2010)
Ron Killings
USA
Najlepšie filmy:
Wrestler (2008)
Hlava štátu (2003)
Blood Brother (2018)
Jeff Hardy
USA
Mark LoMonaco
USA
Devon Hughes
USA
Jason Reso
Kanada
Najlepšie filmy:
Shoot 'Em Up (2007)
Adam Copeland
Kanada
Najlepšie filmy:
Mesto v ohrození (2016)
Bending the Rules (2012)
Highlander: Zúčtovanie (2000)
Trish Stratus
Kanada
Najlepšie filmy:
Gridlocked (2015)
Bail Enforcers (2011)
Jerry Lawler
USA
Najlepšie filmy:
Muž na Mesiaci (1999)
Život s Mikeyom (1993)
Girls Gone Dead (2012)
Mick Foley
USA
Najlepšie filmy:
Burákový sokol (2019)
Big Money Hustlas (2000)
Pomsta sériového vraha (2007)
Charles Wright
USA
Matt Hardy
USA
Amy Dumas
USA
Solofa Fatu Jr.
USA
Najlepšie filmy:
Sandy Wexler (2017)