Troy (Nicolas Cage), Mad Dog (Willem Dafoe) a Diesel (Christopher Matthew Cook) sa po dlhom čase strávenom za mrežami musia naučiť žiť na slobode tak, aby nič nevyviedli a nedostali sa späť tam, odkiaľ prišli. V Kalifornii totiž platí zákon Trikrát a dosť. Troy túži po nekomplikovanom živote, ale nedokáže sa zbaviť svojej nenávisti k spoločenskému systému. Diesel je na výplatnej listine mafie a stráca záujem o život na predmestí s bolestínskou manželkou. Mad Dog, neriadená strela trojky, sa rúti z jedného problému do druhého. Nakoniec sa všetci traja stretnú na poslednom osudovom záťahu. Najme ich hlava mafie a poverí, aby za tučnú odmenu uniesli dieťa šéfa konkurenčného gangu. Pred očami im tancuje veľký balík peňazí, lenže akcia sa nepodarí a trojica bude mať v pätách nielen políciu, ale aj zabijakov z oboch konkurenčných gangov z podsvetia. (TV JOJ)

johnsnow odpad!

traja kokoti dostanú kšeft od deduška (btw režiséra tohto hovna) ale to až po 40 minútach a ehm cca záverečných 20 minút je bez pointy. ()

Saxos

Nechápu. O čem to vlastně vůbec je. Tři tupci mají asi pobavit nás tupce co koukáme. Hvězdu snad jen za růžovej barák s prasečí rodinkou. ()

Kushina

Bože to byl zase film, co neměl ani hlavu ani patu,. šílený neucelený, nelogický, skákavý.... Já si to absolutně neužil. Jediný Cage tomu dává nějaká procenta. 30% ()

nanamarak

Docela sranda, dobře natočená, Dafoe je takřka geniální postava. Film je sice tak na tři hvězdy, ale chci, aby měl lepší hodnocení, takže přidám ještě jednu... 70% ()

peproch

Ono to není krimi drama, ale spíše drama těch, kteří by snad mohli chtít nebít zločinci. Takhle by to mohl být zajímavější film, film o marné snaze nebýt zločinec. ()