Tokio boj se! Toxie přichází! Dobrodružství pokračuje. Ďábelská korporace Apocalypsa, s.r.o. plánuje přetvořit městečko Tromaville v obří chemickou továrnu. Odláká proto hrdinného obránce utlačovaných do Japonska, aby tam hledal své kořeny. V Tokiu se Toxie setkává nejen s otcem, ale s i nepřeberným množstvím zla, které je nutné vymítit. Ale obyvatelé Tromaville mezitím zoufale postrádají svého toxického mstitele... (oficiálny text distribútora)

juta

Totální propadák, který je absolutně o ničem, kde vtípky jsou totálně vymaštěné a směšné, kterým se nikdo normální nemůže smát. S jedničkou se tohle nedá srovnávat, tohle byla prostě hrůza, která málem spadla do odpadu. Možná k tomu špatnému hodnocení přispěl i Řiťka dabing, který byl také otřesný. (14.4.15 cz/pc) ()

Slasher

[TROMA] Toxie hledá taťku v Tokiu, zatímco mu ďábelská společnost Apocalypse Inc kurví jeho rodné Tromaville. Dvojka na první díl prostě nemá, špičková je jen první čtvrthodinka. Tohle už nikoho tak nešokuje ani tak nepobaví, ale tak zase špatný to není. Krvavý efekty jsou na tom moc dobře, podle mě o dost lépe než u čtyřky (zvlášť povedená je vražda týpka v kolečkovym křesle). Průměrná zábava. ()

cariada

No čekal jsem lecos od Tromy ,ale tohle předčilo veškeré mé očekávání. Jenže směrem dolů. Naprostá kokotina o ničem s hororem to mělo pramálo společního ,je to šílená perverzní slátaná komedie. Toxík co sebou všude vláčí mop opravdu jsem jen žanul co že se dá všechno slátat dohromady. Celý je to moc ukecaný a dlouhý tím pádem to strašně klouže do nudy. Chtělo to aspoň víc krvavých scén. Děsím se co mě čéká v dalším díle. určitě nejhorší film od Tromy co jsem zatím viděl. ()

Pumiiix

Ze začátku filmu jsem jenom kroutil hlavou, film je fakt příšerná patlanina, která postrádá absolutně smysl. Po chvilce jsem přistoupil na hru a docela smál, určitě k tomu přispěl i „skvělý“ český dabing, kdy Toxického Mstitele dabuje snad desetileté dítě před pubertou, ještě že má film pár fakt už nyní kultovních scén, jako například lis vozíku, rybí nos nebo toxický sex ;-) herci jsou úplně strašní, zde vypadají a hrají jako praví neherci ;-) 3-4/10* Objektivní hodnocení by bylo ještě horší, ale…. ()

ConanVJ

Druhý díl Toxíka je o dost delší než jednička, ale utekl mi stejně rychle. Opět jsem se hodně bavil. Tentokrát zavedou Toxíka cesty mimo Tromaville a to až do Japonska, kde likviduje zlo za pomoci svého mopu ještě vtipněji, než v jedničce. (Japonská zeleninová polévka z Japonce asi nikde jinde k vidění není). Bojové umění je zde spíš k smíchu a překvapilo mě, že zde hraje M. J. White, který zde má jen malou roli, ale i ta hodně pobavila. Taky se zde vyskytne jeden zřejmě rybí posluhovač hlavních záporáků. Stejně jako jednička obsahuje filmek spoustu krve, brutality a parádních levných efektů, které si na nic nehrají a pobaví. Opět film asi moc lidem nesedne, ale mě se líbil hodně a dávám mu 86% :) ()

• Původní sestřih měl 4 hodiny, a tak se Studio Troma rozhodlo z celého natočeného materiálu vytvořit dva filmy. Toxický mstitel 2 byl představen 24. února 1989, Toxický mstitel 3: Poslední pokušení Toxieho (1989) pak 24. listopadu téhož roku. (gogos)
  • Michael Jai White v tomto filmu debutoval. (Pumiiix)
  • Film se dokonce představil i v americké kinodistribuci. Přestože měl premiéru v pouhých 15 kinech, dokázal vydělat na 800 000 amerických dolarů. Rozpočet se přitom vyšplhal v tehdejší době na úctyhodných 2,3 milionů amerických dolarů. (gogos)

Festival Naruby holduje béčkovým filmům a rumu

Festival Naruby holduje béčkovým filmům a rumu

23.03.2023

Organizátorem unikátního festivalu pro dospělé, tedy výhradně pro diváky od 18 let, je Kino Balt, které začalo v Praze dělat rumové kino. Hlavní koncept je jednoduchý – každý divák v ceně vstupného… (viac)