Saru přesvědčuje Su’Kala, aby opustil svůj prokletý holoprogram. Michael a Book se v rozhodujícím střetu postaví Osyraae a Smaragdovému řetězu. (Netflix)

jirinka odpad!

Nevim kdo ma byt cilovka tohoto sileneho mismase, ale slusni a inteligentni lide to rozhodne nebudou. Majkla opet predvedla kakofonii sklebu. Je opravdu zahadou, jak muze dostat tak spatna herecka takovou roli. Vzdyt se ani nenaucila poradne kulhat. Dej je opet priserne nelogicky, nektere postavy maji propujceny schopnosti Ramba a jine zase docasnou nesmrtelnost. A ten konec radsi ani nebudu komentovat, jelikoz tu nechci zvracet. ()

RedRose

"Naděje byla zbytečná!" Bylo moc odvážné, dát na konec Roddenberryho citát, protože při této sérii musel v tom hrobě doslova rotovat! Naštěstí je konec a celkem nějak poslepovali aby to alespoň nějak do sebe zapadalo. Ale další sérii už netočte, protože děláte Star Treku jenom ostudu... Dvě hvězdy za to, že už je konec a za závěrečnou znělku..... ()

zipacna

Zakončení této série je akčnější, ale i tady to kazí to věčné fňukání. Už mě to vážně se*e. Jak už všude možně zaznělo, objasnění, co vlastně The Burn vyvolalo, je nehorázné zklamání. Všechno bych bral, kdyby prostě tahle třetí série vlastně byla první sérií. Bez destrukce Star Treku, který tenhle seriál předvedl v prvních dvou sériích. Představte si to. Máte nějakou Discovery v čase před Kirkem, která se dostane do budoucnosti a tam si posádka žije svůj život. OK, v pohodě. Proč k tomu ale muselo dojít až po dementní sérii v Mirror Universe? Pochopili snad tvůrci, že je hodně Trekkies nas*aná a chtěli to rychle zahrát do autu? Nevím. - I když podle zdejšího hodnocení nejslabší, pro mě je třetí série jedinou stravitelnou sezónou tohoto seriálu. (BTW, ta trapárna s prostorem, kde se pohybují turbovýtahy je taková vypatlanina. Už na Pikeově Enterprise jsem z toho měl osyp, a sem to strčí taky.) ()

lu.ger odpad!

bohužel se přidávám k negacím... vlastně mě to jako díváka docela uráželo... celá ta třetí sezona mě urážela moji touhu chtít star trek a ne jen ani-ne-pro-děti-použitelný-cosi. Jako plus jsou ty efekty a hollywood style, to je fakt bombička, lodě, vesmírný akce, super.. ale prostě zápletky, příběhy, ta tilly tyllyvole :D :D Dokoukal jsem to z nutnosti, abych tuž to měl za sebou a měl to odfajfknutý, ale díky, už prosím netočte další řady... dejte sem 2. pikiho a ansona mounta, ale burnhamici už néci :D Jo a ty turbolifty! dank farrik, to je urážka největší! Asi se tvůrci inspirovali epizodou z ENT, kdy v jednom díle našli kapsli z budoucnosti, která byla větší zevnitř než zvenku :D super nápad to dát do DSC! :D ()

MasterD

Haha, taková ptákovina s těmi turbolifty. A to ta epizoda předtím vypadala tak dobře.. Fail. https://www.reddit.com/r/StarTrekDiscovery/comments/awyown/can_we_discuss_how_discovery_is_900_bigger_on_the/ Kdyby Discovery na konci vybuchla zároveň s warp core, byl by to efektní způsob jak obrátit očekávání diváků. Ovšem když bude čtvrtá řada o tom, jak Burnham s Discovery díky Spore drive oblétává planety v galaxii a díky dilithiu je opět připojuje k Federaci, to si budu užívat. Se všemi těmi příběhy a tragédiemi, které to bude jistě obnášet. ()