Reklama

Reklama

Kúsok zo mňa

(seriál)
  • Turecko Kaderimin Yazıldığı Gün (viac)
Trailer
Romantický / Dráma
Turecko, (2014–2015), 107 h 14 min (Minutáž: 109–151 min)

Hrajú:

Özcan Deniz, Hatice Şendil, Begüm Kütük, Gürbey İleri, Hakan Meriçliler, Goncagül Sunar, Serdar Özer, Bülent Düzgünoğlu, Ayşenur Özkan (viac)
(ďalšie profesie)

Série(2) / Epizódy(50)

Obsahy(1)

Toto je príbeh o boji náhradnej matky, ktorá cestou osudu zistí, že porodila  jej vlastné biologické dieťa. Príbeh sa stáva zložitejším vo chvíli, keď sa zamiluje do  otca jej bábätka. Bohatá Yorukova rodina veľmi dlhú dobu čaká na dieťa svojho najstaršieho syna Kahramana, nakoľko budúcnosť ich mocného rodu závisí na vlastnom dedičovi. Kahraman a jeho manželka Defne robia, všetko pre to, aby počali potomka, no bohužiaľ Defne nemôže otehotnieť. Rozhodnú sa osloviť náhradnú matku, ktorá by im dieťa vynosila a pri jej hľadaní narazia na Elif, ktorá zúfalo potrebuje peniaze. Elif chce pokračovať v štúdiu v malom mestečku, ale jej otec chce, aby sa vydala za muža, ktorého nemiluje.  Matka Defne sa poháda s manželom a pri boji ho nešťastnou náhodou zabije.
Po tom, čo je odsúdená a uväznená, Elif sa spolu so staršou sestrou sťahuje do metropolitného mesta. Práve tam sa jej cesty skrížia s rodinou Yorukvcov a Elif sa Kahramanom sa do seba zamilujú na prvý pohľad. Potom, čo sa Elif zoznámi s rodinou Yorukovcov, jej ponúkajú obrovské množstvo penazí za to, aby sa stala náhradnou matkou pre ich dieťa. Defne a jej matka sa rozhodnú použiť pri oplodnení vlastné vajíčka Elif, samozrejme bez jej vedomia. Elif nakoniec porodí zdravého chlapčeka a odovzdá ho. Neskôr však zistí, že je to jej biologické dieťa a začne právnu vojnu, aby ho získala späť. Defne urobí čokoľvek, aby si udržala svojho manžela. Elif chce jednoznačne svojho syna späť, a zároven je hlboko zamilovaná do Kahramana. (TV Doma)

(viac)

Videá (1)

Trailer

Recenzie (3)

boshke 

všetky recenzie užívateľa

Normálně asi tyhle turecké slátaniny začínají být mým fetišem. Nejdřív tchýně v Makedonii, teď babička na Slovensku. Přijde mi asi prostě fascinující, že tyhle "věci" nemají na jednu stranu nic - smysl, herce,... -, ale stranu druhou všechno - intriky, lásku, "napětí",... Kdo chce být celou dobu napjatý, ať nečte dál - pan Soner nakonec neunese dítě pana Kahramana, Melek si vezme Selima a Džalal někoho, jehož jméno už jsem zapomněl... 80% ()

Reklama

MM_Ramone odpad!

všetky recenzie užívateľa

Na obrazovke súkromnej televízie Doma sa objavil ďalší, nový trójsky kôň prostredníctvom ktorého sa moslimský svet vkráda do slovenských domácností. Nevkusná turecká telenovela "Kúsok zo mňa" (Kaderimin Yazıldığı Gün) je zákerný, nebezpečný mohamedánskych kultúrny atentát, ktorý má pripraviť otupenú východoeurópsku populáciu na dominanciu vyznávačov islamu. Mimochodom, kúsok zo mňa vypadne každé ráno, keď sa idem vysrať. A je to presne taký istý shit ako tento turecký televízny seriál. Odpad! ()

Galéria (25)

Reklama

Reklama