Cuky a Luky predstavia príbeh začiatku ich šialeného priateľstva, ktoré navždy zmení ich životy. Každá pochádza z iného sveta. Každá si žije svoj život. Cuky je neuznaná video bloggerka s túžbou po sláve, Luky zas celebrita na výslní, ktorá má všetko, čo by si človek mohol priať. Okrem jedinej jednej veci - lásky. Aby Luky získala muža svojich snov, musí z obyčajnej ženy z ľudu urobiť Miss. Čo sa však stane, ak tou obyčajnou ženou bude práve expertka na trapasy, Cuky? (Itafilm)

esmoke

Dvě slovenské aktérky televizních skečů a český režisér Karel Janák, zkusili natočit bláznivou komedii z prostředí soutěže krásy. Tedy ten začátek je opravdu bída, ale nakonec se to lehce vylepší a dá se to i dokoukat... jauuu, PS: to bolelo. (2D dabing) Rozpočet: N/A, Tržby v ČR: 516 773 Kč. ()

gogo77

5/10 ... nieze by to bolo nieco co som necakal ... teda necakal som ze Cuky a Luky neorzpravali ako Cuky a Luky a tychto hlasok dali naozaj len par .... ale zase na druhu stranu to malo celkom prijatelne vymysleny dej a nie vsetko bolo napisane a natocene na kolene ako Lukyina kniha :D ... aj zasmiat sa dalo, naj scena asi s prasatom ... ale inak tam nebolo nic neobvykle, okrem neobyvkle velkeho poctu "trapkov" z Hornej Dolnej .... a par zbytocnych postav ... ak poznate UK serial Absolutely fabulous, tak neviem ci len mne, ale dost mi to pripominalo prave tuto dvojicu a pribeh... ()

Razz

Výrazne lepšie, ako som čakal, takže zaslúžená jedna hviezda. Možno by malo aj na dve. Ak máte radi céčkové americké komédie s jednoduchou zápletkou i koncom, bude sa vám páčiť. Ak čakáte dobrú zábavu, do kina nechoďte, ()

erisibillova

Slovenská somarina ale v dobrom zmysle slova. A rada by som aj dodala, že keď to pozeráte s maximálnym nezájmom, určite sa Vám to nebude páčit...a jasné že budete hladat iba chyby. Pripomínam, toto je komédia, tu treba nechať fantáziu pracovať. :D Tento film je smrrrrťťťťťť. :) ()

bigmatko

Tri hviezdy sa aj mne samému zdaju az prehnané pozitívne ale keď to porovnám s inými filmami ci uz slovenskými alebo ceskými alebo koprodukcnými, ktoré sa tvária ako komédie, tak v tom prípade je CUKY a LUKY skutocne prekvapenie. Nehrajú sa na romantické trápnosti ako iné pseudokomedie vytvorené podla udajných knižných hitov. A keďže sa dej neodvíja od nezmyselných trápne silených vzťahov a scén tak si cuky a luky mohli dovolit vniest do príbehu nesilenú zábavu. Pridám sa k iným komentárom a musím povedať že pozitívne hodnotenie sa odvíja hlavne od záveru, že človek čaká úplnu trápnosť a nakoniec je milo prekvapený že je to priemne veselá párodia na zivot. Berte to ako paródiu a nie ako reálnu komédiu. A kedže v paródii je dovolené všetko tak aj Cuky Luky si môžu dovoliť podivné scénky. mna osobne to milo prekvapilo. Druhý krat to vidiet nepotrebujem to je jasné. ale nie je to také zlé ako som čakal. ()

lapatata

Cuky a Luky jsou skvělé a vtipné a strašně moc jim sluší internet, maximálně televize. Dalo se očekávat, že film bude slabší. ()

bodo1 odpad!

Trápne piče a jeblí Slovenský pseudohumor. Sa nedivím, že sme v takej riti v akej sme, keď toto dokáže nejaký imbecil ocajchovať aj štyrmi hviezdami. Až som sa hanbil, že pochádzam z tohoto prakokotného kmeňa. Pfuj ()

durkes odpad!

Dosť veľký trapas......Prirovnal by som to v trapnosti k dielam Trošku......Ak toto má byť vzorka slovenského humoru, tak už sa tu nedá pomaly na čom zasmiať...alebo aká vláda taký humor (zas na druhej strane prejavy Danka a vyhlásenie Fica o víťazstve v komunálnych voľbách boli ďaleko vtipnejšie).....Čistý trapný odpad. ()

Jard

Ako komédia to bol film na veľmi nízkej úrovni. Veľmi zlý pokus urobiť snímku o živote v smotánke. Dej bol dosť skreslený, veľa situácii nereálnych. Ja som od toho skôr očakával niečo na štýl Cuky Luky z relácie Kredenc, no vo filme sa charaktery a aj správanie oboch postáv dosť zmenili. 25% ()

Pokri odpad!

Je zarážajúce, že sa v takomto programe (film je silné slovo) mihlo aj niekoľko celkom obstojných chcete hercov. Ale k hviezdičke sa to ani nepriblížilo, lebo kombinácia nulového scenára, žumpových dialógov a žiadneho humoru je neprijateľná. ()

Pythonator odpad!

Točí někdo ještě horší sračky než Češi? Jo, Slováci. Samozřejmě pod taktovkou českého režiséra. Na tomto filmu je zvláštní, že se tváří jako parodie na blbost typických barbín, ale sám je blbější než ta barbína. To sa nedalo dopozerať ani hovno. ()

karelkilian

Ke sledování této komedie nás přimělo obsazení - Petru Polnišovou a Zuzanu Kubovčíkovou-Šebovou známe z Horné Dolné, a protože Tereza a především Erina jsou naše oblíbené postavy, museli jsme vidět, jak jim to bude klapat v jiném filmu v odlišných rolích. Základní zápletka je hodně otřepaná - proměna ošklivého káčátka v okouzlující labuť je motivem desítek, ne-li stovek filmů. Slováci to však pojali po svém a nutno říci, že ačkoli záměr nebyl naplněn beze zbytku, bylo to velmi zábavné. Je vidět, že Polnišová má komedianství v krvi a umí si udělat legraci sama ze sebe. Díval jsem se na recenze slovenských kolegů zde na ČSFD, ze kterých je očividné, že je tato komedie moc nezaujala. No, kdybyste viděli pár českých novodobých „jako že komedií“, považovali byste toto za vrcholné dílo v mnoha směrech. Mne to bavilo - bylo to střelené, praštěné, uhozené a nebylo to fádní. I když jsem zápletku odhalil asi dvacet minut před koncem, dobře jsem se bavil. Ano, nečekám od komedií nějaké mentální či duševní obohacení - chci se u nich smát a bavit se. A to se Erině s Terezou, vlastně Cuki a Luki, povedlo. Na rozdíl od většiny českých komedií jsem se tady několikrát upřímně zasmál na celé kolo. A o to podle mne šlo. Takže pochvala za herecké obsazení plné nám sympatických hereček a herců. Některé role, jako například pan Lasica, dokonce i překvapily. Pro mne to byl humor, který funguje a občas jsem musel ocenit i kameru. Tohle rozhodně není odpad, jak hodnotí někteří, ale přinejmenším tři hvězdičky si to zaslouží. ()

tom552

CUKY A LUKY (2017) Úprimne....čakal som,že to bude väčšia sračka. Niektoré časti trápne,hlášky fajn,scény s diviakom BAMBI a bezdomovcom naj.Ťažší rozbeh zachraňuje stredná časť filmu,škoda prepálenej stopáže.Ako hláškujúca oddychovka môže byť,ale ako celovečerný film slabota. 6/10 ()

mayuss

Priznávam, že do kina som šla (mierne) skeptická a nie tak celkom dobrovoľne. Nakoniec to však nebolo také zlé a bolo tam pár momentov, pri ktorých sa skutočne dalo zasmiať, čo pri slovenských filmoch, bohužiaľ, nie je nič samozrejmé. Nejedná sa o inteligentný typ humoru, ale to zrejme ani nikto neočakával. Tento film vnímam skôr ako čiastočnú snahu o vyplnenie medzery v rámci žánru, ktorý mi na Slovensku roky chýbal. Osobne dúfam, že po ňom budú nasledovať ďalšie, snáď vydarenejšie a konečne nebude doménou slovenskej kinematografie len vážna až depresívna tvorba. ()