Gwendolyn má zlomené srdce. Zdá sa, že Gideon ju oklamal a jeho vyznanie lásky bolo obyčajným divadlom, aby v skutočnosti mohol s pomáhať ich úhlavnému nepriateľovi, hrozivému grófovi von Saint Germainovi. Sled ďalších prekvapujúcich a nevysvetliteľných udalostí však obráti Gwenin svet hore nohami. Opäť sa musí vydať na cesty časom, aby odhalila desivé tajomstvo Lóže. Gwen aj Gideona čaká nielen dychberúci útek do minulosti, ale aj menuet, parochne, kordy, divoké naháňačky a vzrušujúce prenasledovania. (TV JOJ)

goauld

Tak jako filmová databáze byste mohli taky napsat O ČEM TO JE......(pokud to neví sám moderátor webu, tak alespon "někdo" z těch co hodnotili by mohli na tento snímek napsat alespon nějaký názor, aby i ostatní se podle toho mohli rozhodnout, zda to MÁ nebo NEMÁ cenu vidět) ()

Marty1905

Závěr série nám přinese ještě pár novinek. Rubín se naučí bojové umění. Zjistí, že má speciální dar. Možnost cestování časem i bez chronografu. Přes to, že to vypadá, že hrabě a jeho spolek vyhrají. Fanouška trochu zklame závěr kde hrabě i přes veškerou snahu vyhraje. Jenže naštěstí náš rubín ještě neřekl poslední slovo. Za mne celkově povedená trilogie Celá série filmů musela být velice náročná na rekvizity a dobové kostýmy. Vše se ale náramně povedlo. Za mě 90% jasných. ()