Emoji Film

• Česko Emoji ve filmu (viac)

Rušné mesto Textopolis sa nachádza v četovacej aplikácii a obývajú ho Smajlíci. Ich životný cieľ je jednoduchý - chcú byť vyvolení a použití majiteľom telefónu pri ďalšej konverzácii. Energický Gene sa však od ostatných Smajlíkov líši. Narodil sa s množstvom emócií, čo mu komplikuje život. Rozhodne sa preto stať sa normálnym a s pomocou svojho najlepšieho priateľa Hi-5 a známej hackerky Jailbreak sa vydáva na cestu ostatnými svetmi – aplikáciami v telefóne - aby objavil kód, ktorý by ho "opravil". Celý telefón však čelí veľkej hrozbe a jeho záchrana padá na plecia práve tejto zvláštnej trojice. (Itafilm)

Gan.s.dalf

Zase tak bad to nebylo. Pár vtipných scének, ne tak úplný příběh a CGI postavičky pobíhající po mobilním světě, řešící problémy svoje i cizí. Rodinná zábava na večer doma u televize. 5/10 ()

Raichu.Cz

Nic víc než slátanina s hrozným příběhem. Grafika je v pohodě, dabing taky v pohodě, příběh nejhorší v historii až vyhrál 4krát zlatou malinu WOW. Za mě 22% ()

Daniel.Homol odpad!

Dle mě asi nejstupidnější animák. od tohoto filmu sem nic nečekal. Už jen tím, že to bude příběh o smajlících a upřímně, sem to čekal i horší. Má to asi všechny filmové klišé, které jde od filmů tohoto typu očekávat. Děj je nudný a velmi předvídatelný. Hlavní postavy typu: Hlavní hrdina je něčím vadný, díky čemuž ho nikdo nemá rád a samozřejmě něco pokazí a chce to napravit, Jeho kamarád je trochu blbý, ale rádoby vtipný a na konec je tu ,,cool". holka 2/15 za v celku pěkný vzhled ()

Sylviiik

Dlouho jsem se tehle pohádce vyhýbala, už jen proto, že na různé moderní appky nejsem a chytrý telefon mám jen kvůli internetu v případě potřeby. A ano, kvůli tomu, že nevlastním instagram, nevím, co je cloud atd.. mě spoustu vtipů minulo,aniž bych je pochopila. Ale nebylo jich moc a ostatní hlášky a vtípky jsou pro mě prostě nesmrtelné. :) je to skvělá oddychovka, příběh je jednoduchý, ale bavil, je to barevné, poutavé, hezky animované. Když jsem to zkoukla poprvé, řekla jsem si: no ušlo to. A podívala jsem se na to podruhé, a mohla bych se na to koukat znovu. :D jo... Už vím, co si pustím zítra.. ()

jlpib

Každá stránka tohoto filmu stojí za prd, jednoduše vše co se dalo pokazit se pokazilo. Animace je Dobrá, ale příběh jakoby tam žádný nebyl, romantika otřesná (vůbec se o ní neměli pokoušet). Humor je absolutně bez snahy a místo ke smíchu je to spíše do pláče. Dá se vše předpovědět 20 minut dopředu a tak v půlce se začnete nudit. Nedoporučuji. ()

leafroller

Film spíše pro menší diváky využívá masivního zamoření populace mobilními aplikacemi. Pro mě bylo jeho sledování spíše zajímavost a zamyšlení nad vývojem jazyka a komunikace vůbec. Pro lidi, kteří mají 20 sad smajlíků, hrají Candy a sviští na Twitteru, byl zážitek jistě hutnější. Neříkám, že jsem se nudil, ale podruhé to asi nedám. 50% ()

Indy_

Jeden z nejzbytečnějších filmů. Šablonovitý příběh s šablonovitými postavami, včetně hlavního hrdiny, který je vadný a tím si znepřátelý všechny, krom pošahaného kamaráda cool holky, se kterou se na konci filmu dají dohromady. Lehce to vyzdvyhuje v celku hezký vizuál, ovšem to není vše. 3/10 ()

38. Zlaté maliny - výsledky

38. Zlaté maliny - výsledky

04.03.2018

Jako každý rok, i letos byly den před vyhlášením prestižních Oscarů rozdané jejich opaky - Zlaté maliny. Ceny za nejhorší filmy roku se předávaly v Los Angeles. Nejvíce cen, celkem čtyři, posbíral… (viac)