Rozkaz zabíjať

• Česko Rozkaz zabíjet (viac)

Elitnú vojenskú jednotku prevezú vrtuľníkom do vzdialeného výcvikového zariadenia ďaleko od civilizácie. Spočiatku bezproblémové vojenské cvičenie sa však pre kapitána Bukesa a jeho jednotku čoskoro zmení na desivý boj na život a na smrť. Mariňáci zistia, že na ostrove žije nepriateľ, ktorý predstavuje novú a neznámu podobu zla, ktorá sa vymyká všetkým ich predstavám a skúsenostiam. (TV JOJ)

JASON_X

Vrátil jsem se z Arrivalu poněkud vědeckofantasticky neukojený, a tak jsem zapátral v pavučině po nějakém sci-fi dezertu. A natrefil jsem ne na pouhý malý moučník, ale na plnohodnotný vysokokalorický nášup! Jistě, žádný hlubokomyslný příběh, žádný vrstevnatý děj, žádný filosofický ocas... Ale zato báječný relax, prvotřídní výprava, skvělá hudba, sympatičtí herci a dokonalé robotické stvůry, hlavně oni "nadroboti" se zlověstnými "tvářemi" a jasně modrýma očima... totiž senzory. Po parádním úvodu jsem po zkušenostech s podobnými filmy očekával, že úroveň půjde postupně z kopce, ale nestalo se. A musím se přiznat, že Kill Command mě bavil ještě o chlup víc, než Arrival. Jestli si někdo na mou adresu pomyslí cosi o házení perel sviním, je mi naprosto buřt. A s chutí dávám téhle béčkové střílečce plný počet, ježto na ní neshledávám nic, kvůli čemu bych ho dát neměl - v rámci svého žánru špička a u mne nejmíň 90%. ()

lykan9

Rozkaz zabíjet bylo pro mě velmi milým překvapením. Nikdy jsem o tomto filmu neslyšel, ale jako sci-fi to má všechno, co to má mít. Ano má spoustu much a ne každá postava je dobře zpracovaná, ale je to napínavé a rychle film ubíhá. Rozhodně se jedná o nadprůměrnou podívanou a mile rád si tento film jednou znovu pustím. ()

dalziel

3 v 1 .Číslo 5 žije,Terminátor  a Predátor a máme to .Na low endovú video produkciu to ujde .Vanessa je dobrá herečka aj fajn kosť avšak aby sama ťahala akčný sci-fi lilm to teda nie je dosť! Čakal som že si natiahne na seba nejaký ten sexy robotický exoskelet a premení sa na "Full Metal Bitch "a ukáže robôtkom  zač je toho lokeť. Napriek mojim výhradam sa film postupom času stále zlepšuje ,takže poctivých 60% ()

Morholt

Tak s hororem to má pramálo společného, ale jinak se jedná o celkem zábavnou jednohubku. Zápletka je prostá. Speciální komando mariňáků s biobotickou pozorovatelkou jede na tréninkový ostrov, kde si to má nanečisto rozdat s partou robotů, ale záhy se ukáže, že to bude načisto, protože strojům ruplo v programu. Cílem tak je přežít, v čemž má vojákům vedle zbraní pomoci i ona biobotka, která je na roboty napojená. Hodně se tu běhá a střílí, děj dává jakž takž smysl a navrch baví i fajn obsazení s Vanessou Kirby a Thure Lindhardtem. S vypnutým mozkem úplně v pohodě. 60% ()

kaylin

Snímek „Kill Command“, kdyby to byla jen studie, kde by se prezentovaly triky, dám tomu 100 %, ale natočit něco s tak nádhernými triky a dát tomu tak obyčejný příběh, to mi přijde jako mrhání zdroji. Ale svému účelu to posloužilo, tady se prezentovali lidé, kteří umějí dělat skutečně skvělé roboty. Klidně bych se na takové díval více, ale chtělo by to prostě mnohem lepší scénář. ()

• V čase 11:43, kdy vojáci vystupují z konvertoplánu, má sgt. Rory Robinson (Bentley Kalu) přetočený popruh batohu na pravém rameni a zapnutý prsní popruh. O pár vteřin později má prsní popruh rozepnutý a ramenní popruh ve správné pozici. (Globus_Jirka)
  • Vo filme sa objavilo 6 verzií robotov (4 bojové jednotky S.A.R., 1 prieskumný dron a 1 humanoidný robot). (fefee)
  • Film je možné nájsť aj pod alternatívnym názvom Identify. (MikaelSVK)