Nezhasínaj!

• Slovensko Zhasni a zomrieš (viac)

Rebecca bola presvedčená, že keď sa odsťahuje z domu, zmiznú aj hrôzy z jej detstva. Keď vyrastala, nikdy si nebola celkom istá, či to čo vidí po zhasnutí je skutočné, alebo nie... teraz prežíva rovnako desivé a nevysvetliteľné udalosti aj jej malý brat Martin. Deje sa presne to isté, čo Rebeccu takmer pripravilo o rozum a ohrozovalo jej bezpečnosť. Desivá bytosť s tajomným prepojením na ich mamu, Sophie, je späť.Tentokrát je Rebeccca odhodlaná priblížiť sa k pravde viac. Isté je, že ich životy sú v nebezpečenstve... vždy vtedy, keď svetlo zhasne. (Continental film)

v0jt1s3k

Moc rád bych dal i čtyři hvězdy. Ale problém je, že ty strašidelné okamžiky nefungují na sto procent. Možná to je tím, že prostě jen křik a tahání postav do tmy je dnes trochu ohrané. Každopádně povedená podívaná a jako u Momma dobré vidět, že strašidelný kraťas jde rozpracovat do celého filmu. ()

Mark1983

Souhlasím, že se jedná o jeden z lepších hororů tohoto roku, i když třeba v Zajetí démonů 2 je o něco energičtější, ale pořád hororu Zhasni a zemřeš nechybí specifická tajemná atmosféra duchařského hororu, což se dle mého úhlu pohledu jedná o lehký nadprůměr či o necelé čtyři hvězdičky. U mně tento snímek nemá plný počet hodnocení, jelikož i přes ty působivé scény se filmu najdou určitá hluchá místa, jenž jsou zcela evidentní. Přesto ale naštěstí jich tam není tolik, aby byl z filmu pouhý průměr. ()

Dumaru

Na film Lights Out mi dali echo známi, ich ohlasy boli väčšinou pozitívne. Kino premiéru som si nechal újsť a tak som sa pustil v jedno jesenné popoludnie do pozerania už nadabovanej verzie. Prvé bubu v úvode filmu dalo info, že tento hororík sa uberá správnym smerom. Príšerka ktorá nemá rada svetlo sa snaží úspešne terorizovať rodinu a likvidovať všetkých, ktorí chcú narušiť jej jedinú spojnicu so svetom živých. Tento film ma veľmi milo prekvapil, herecké obsadenie ktoré je sympatické a herci ktorí naozaj hrajú a priamočiary dej ktorý neruší diváka s odbočovaním od deja. Určite jeden z lepších hororov za posledné roky, u mňa hodnotenie 8/10,,, Inak keď som Nezhasínaj! dopozeral, zapol som lampu a odišla v nej žiarovka, kua náhoda :) ()

mERRth

Divím se že to má tolik procent. Upřímně najít dnes kvalitní horor je nadlidský úkol. Ještě že tady máme Jamese Wana, který občas zazáří. ()

Euros

Nebylo to špatné, ale správný horor si má člověk zapamatovat. Jednak jsem měl večer po shlédnutí dobré sny, ale hlavně jsem druhý den ani už nevěděl, o čem to bylo...To taková Noční můra v Elm street nebo Dětská hra, to se nazapomíná =) ()

Skipperka

Určitě každý měl v dětství z něčeho strach. Ale kdo měl strach ze tmy jako Rebecca? Tady není tak zřetelný jak to vůbec začalo, všechno člověk pochopí až na konci filmu. Strach nebo lekačka rozhodně nechyběla. ()

Podle_mne

základní nápad dobrý, ale jinak malý film se 2 interiéry a 4 (5) postavami. Aspoň že se chovají víceméně logicky. Doporučuju na DVD shlédnout vystřižené scény. ()

Martin.Proko

"klasická" duchařina... ...řemeslně velice dobře zpracovaný horor, který v žánru nepřináší nic nového... ...ono světlo není až tak originálním prvkem aby jsme mohli hovořit o něčem novém. Takže z toho vychází dobrá skládačka mnoha předchozích horrorů . Tu se opisovalo z jednoho více tu méně... ...myslím že pro fanoušky žánru bych to označil jako průměrně nudný horror. ()

SaMaeL98

Máme tu toho až až. Pořád stejně nudné horory, které se Od Babadooka po Anabelle a jiných sraček táhne hnojništěm kinematografie. Zápletky stejné, stejný scénář, celou dobu strašení a beznaděj, na konci bitka. Je tomu tak i V zajetí démonů, ale ten si zaslouží výborné hodnocení za předlohu, dobré herecké výkony a podobně. Tento film si odnese 3 hvězdy za pohlednou hlavní hrdinku a za bongo na stole. ()

Mesmeric

Boooooring....a furt dookola budeme zkoušet, jestli ten čudlík na zdi funguje nebo ne. Do toho nějaká kravka s drápy, která trpí pokročilou fází fotofobie a dialogy, že jsem si chtěl vyrvat uši, jak byly umělé a debilní. No nic, zase horor vo hovně. ()

Wartord

Uvědomil jsem si, jak už jsem proti těm lekačkám imunní. Zatímco kamarádi šíleli a zakrývali si tváře, já se jen usmíval a blbě to v duchu komentoval. Zhasínání světel zrovna když je to logicky nepravděpodobné a neustálé znásilňování vypínačů mě z míry nevyvedlo. Slabé tři hvězdy. ()

Rock vs. Superman?

Rock vs. Superman?

12.04.2017

Zvěsti o tom, že se v roce 2019 dočkáme čtyř batmanovských filmů, už byly hlasitě popřeny. Plány DC vesmíru jsou očividně jiné, a jak možná víte, rozhodně počítají s Dwaynem Johnsonem. Rock si… (viac)