Sushi Police

• Japonsko スシポリス

Když se řekne „japonská kuchyně", většina lidí si okamžitě představí sushi. Problém je ale v tom, že většina z toho, co restaurace nabízejí a za tuto pochutinu vydávají, má k sushi velmi daleko. A to nejen neustálým porušováním tradičních postupů při přípravě, ale i volbou bizarních surovin. Proto také vznikl kontrolní orgán nazývaný Sushi Policie, který má za cíl vymýtit veškeré zlo, které przní tento tradiční japonský pokrm. (EMIA)

Jeoffrey

Jedno velké NOPE! 3D animace je někde na úrovni cartoonu jako je třeba Jimmy Neutron, takže v dnešní době prostě nic hezkého. Příběh je unikátní asi hlavně tím, že tohle téma může chytit opravdu jen málokoho. A humor? Ono to mělo být vtipné? No já se ani nepousmál. Jediná zajímavá věc je asi to, že se hlavní hrdinové jmenují Kawasaki a Honda, což ale po takových unikátech jako byla Chaika Trabant taky nezaujme. Je mi líto, ale tohle jde prostě úplně mimo mě. Hodnotit nebudu, nebudu zbytečně plýtvat odpadem, ale za mě naprosto zbytečná záležitost. To bych radši dal třeba další sérii Hackadoll, nebo čehokoli jiného. Drop po prvním díle. ()