Je posledný deň školy a všetci sa už tešia na prázdniny. Študenti nekontrolovane vystrájajú a utiahnutý učiteľ angličtiny Andy Campbell (Charlie Day) sa spoločne s ostatnými kolegami snaží chaos posledného dňa nejako prežiť. Prísny učiteľ dejepisu Ron Strickland (Ice Cube) však nechce žiakom povoliť uzdu ani deň pred prázdninami. Chystá sa študentom pustiť film o vojne Severu proti Juhu, bohužiaľ mu ale nefunguje videoprehrávač. Požiada Campbella, aby mu s tým pomohol. Vzápätí si všimne, že študent Neil (Austin Zajur) televíziu úmyselne vypína pomocou smartfónu. Rozzúrený Strickland následne vezme hasičskú sekeru a rozmláti lavicu, v ktorej Neil sedí. Obaja učitelia musia ísť na koberček k riaditeľovi. A keďže im hrozí vyhodenie zo školy, Campbell svojho kolegu potopí a ten dostane padáka. Strickland potom vyzve Campbella na staromódny pästný súboj za školou. Plachý Campbell musí rýchlo vymyslieť niečo, aby sa výprasku vyhol. (TV Markíza)

MaleRipley

Cover na Big Seana od malé holčičky na školním vystoupení byla prostě geniální scéna, jen kvůli ní přidávám hvězdičku. Jinak jen jedna z X amerických komedií které každoročně vychází, proslavená pouze obsazením Ice Cuba do hlavní role. ()

EYO EYO

Je to celkom v pohode ,občas som sa smial ,nejake menšie zhrunutie:ice cube ako učitelský drsnák ktorý keď uvidí nejakeho žiaka hrať sa na telefone cez hodinu ,tak mu ten telefon rozbije o stenu a vybehne nanho zo sekerou .Charlie day ako slaboch ktoreho vyzve na bitku ice cube ,charlie bude celý dosratý ,policia si z neho bude robiť p*ču ale na koniec mu aj tak hubu rozbije . Film sa mi celkom páčil len ma sral ten scénar ,kamera sa celkom dá (film celkom odporučam pozriet na oddych , neodporúčam to pozerať z rodičmi ,hlavne za to porno čo tam puštali na začiatku XD)/55% ()

machopoltar

3x som to nahodne zacal pozerat pri prepinaní kanalov hore -dole, ale vzdy od toho odtrhol,,,,no dostal sa k tomu konecne a poviem ze neurazi, nezatazi a cas ktr tomu povenujete nie je zahodeny,,obycajna lahka komedy, moozno aj nieco hovorí ak si z toho niekto zoberie ked chce,,,da sa,,, ()