Je posledný deň školy a všetci sa už tešia na prázdniny. Študenti nekontrolovane vystrájajú a utiahnutý učiteľ angličtiny Andy Campbell (Charlie Day) sa spoločne s ostatnými kolegami snaží chaos posledného dňa nejako prežiť. Prísny učiteľ dejepisu Ron Strickland (Ice Cube) však nechce žiakom povoliť uzdu ani deň pred prázdninami. Chystá sa študentom pustiť film o vojne Severu proti Juhu, bohužiaľ mu ale nefunguje videoprehrávač. Požiada Campbella, aby mu s tým pomohol. Vzápätí si všimne, že študent Neil (Austin Zajur) televíziu úmyselne vypína pomocou smartfónu. Rozzúrený Strickland následne vezme hasičskú sekeru a rozmláti lavicu, v ktorej Neil sedí. Obaja učitelia musia ísť na koberček k riaditeľovi. A keďže im hrozí vyhodenie zo školy, Campbell svojho kolegu potopí a ten dostane padáka. Strickland potom vyzve Campbella na staromódny pästný súboj za školou. Plachý Campbell musí rýchlo vymyslieť niečo, aby sa výprasku vyhol. (TV Markíza)

elimS

40% - komentář 20ti slovy: Hvězda navíc za rapové vystoupení dcery s otcem a mega kozy Christiny Hendricks :D Jinak takový lehce zapomenutelný průměr, stejně jako "Fakjů pane učiteli". ()

TaNya_

Ice Cube není umělec a ani herec. Bohužel, jestli si někdo myslí, že nadávka za každým slovem a neustálý kroucení hlavou jsou drsný, no nevím kde to potom sebrali. Párkrát sem se zasmála, to přiznávám, ale hodně scén bylo vyloženě trapných. ()

stephano

Je to jednohubka, ale v rámci žánru a Rkovyho ratingu to šlo. Někdy tlačí na pilu ale 90 minut uteče jako nic a pakrat se člověk i usměje. ()

Mamlas

Tato rádoby komedie je založená na tom, že se v ní v kuse a neustále hodinu a půl žvaní a to o úplných blbostech. Hlavní žvanitel je muž s tím nejodpornějším kvičákem, který jsem kdy slyšel. Poslouchat ho v kuse tak dlouho, jak tam furt kvičí jako baba bylo nadlidské úsilí a sebezapření. Film o hovně, ze kterého mě ještě pár hodin bude bolet hlava. ()

vieriX

Vyloženě průměr kde je jeden co si s ním každý vytře prdel a druhý co je král školy. Hodně velké plus je délka a i nějaký ten foreček se tu najde. Ice Cube klasicky dobrý zbytek tak nějak sekunduje. Nenadchne ani neurazí je to jen 90 minut času. ()

Vykuk odpad!

Tak jsem zase po dlouhé době riskl nějakou americkou komedii.. ach jo.. to vážně amíci neumí dělat humor bez fekálů, nadávek, naprosto nereálných situací a těch nejdebilnějších dialogů ever? Kdyby mi bylo 15 let a měl v hlavě nasráno, tak by to asi prošlo, ale tohle fakt ne.. ()

zubrik66 odpad!

Netuším čo je vtipné na tom, že učitelia rovnako ako žiaci iba pičujú... Tupé a primitívne scénky sa tu striedajú so sračkoidnou banalitou, čo už všade bola... ()

Mr_Fear

Správná ujetost na odreagování, tady člověk nemůže hledat něco vyššího, tady se jenom vypne a nechavá se unášet na vlně ztřeštěného humoru. ()

RigorMortis

Ostrý humor, nezvládateľní žiaci, premena nice guya na tvrďáka a zopár morálnych ponaučení. Jasné, je to tak klišé ako sa len dá a do kina by som na to určite nešiel, no aj guilty pleasure si občas treba dopriať. Bod za Christinu Hendricks a jej...herecký talent. ()

Blazis34

Americká blbost na jedno zhlédnutí. Počet trapáren značně převyšuje lepší důvtip, ale s realitou nemá společného vůbec nic. Aspoň se Ice Cube byl dobrý, i tak slabých 35%, dvě hvězdy. ()

wanry02

Ale jo, průměrná komedie zaměřena na středoškolské publikum, u které jsem se i občas zasmál, ale jinak je film potřeba brát s obří rezervou. 40% ()

Chromeskull

Vynikající komedie,zhlédl jsem ji už nekolikrát,ale pouze s titulkama.Český dabing je otřesný,v žádným případě nedoporučuju,jinak Topovka.100% ()