Nate Foster (Daniel Radcliffe) je mladý vzdelaný idealista, ktorý sa rozhodol nastúpiť do FBI ako analytik, aby bojoval proti zahraničným teroristom. Nate čoskoro pochopí, že teroristické útoky, ktoré odhaľuje, sú často falošné a majú dva ciele - upokojiť vystrašenú verejnosť a splniť plán. Keď jedného dňa objaví pašovanú dodávku cézia-137, ktoré je možné využiť pri výrobe špinavej bomby, podelí sa so svojím poznatkom s agentkou Angelou Zamparovou (Toni Colletteová). Šéfka je presvedčená, že ide o akciu domácich neonacistov, a poverí Natea, aby medzi nich prenikol v utajení. Nate infiltruje nebezpečnú teroristickú skupinu, ktorá je odhodlaná vyčistiť krajinu šírením smrti a skazy. Stane sa jedným z tých, proti ktorým bojuje. (TV JOJ)

skipik12

OK kult hakoveho krize to nedosahne ani po kotniky, ale lidi...kouknete na to..zamyslete se...neuznavam rasismus,ani nahodou...ale je v tom zajimavej nazor,mozna pravda..dejte si to na nasi Evropu..kde ted jsme..my makame,snazime se a 90%uprchliku jsou ekonomicti...ne ti,co opravdu potrebuji pomoc...priklad...od meho znameho..my zde mame respektovat burky a podobne..ok...ale zkuste polozit zakladni kamen krestanskeho kostela treba v Iranu.....pokud rovnost tak vsude, pokud oni k nam, musi se podridit...viz uzasna story jedne damy,( radiozurnal) ,ktera k nam prisla, muslimka, z blizkeho vychodu, dostala azyl, zila zde s detma v bytovce, dostali po nekolika letech obcanstvi, ted ma nekolik restauraci po Plzni a okoli...rekla jednu krasnou vetu..vy jste me prijali, ja se podridila...venku ja a deti delam to, co je akceptovatelne, doma si delame co chceme...ja vam dekuji za to, ze zde mohu zit a prizpusobim se prostredi...vdecim vam za zivot a respektuji vas, okoli pak respektuje me...sakra...neni na tom neco pravdy??? ()

d-nao

Každý človek, ktorý chráni hodnoty, zdravú vieru a odmieta socky na dávkach, teror od handrárov, vymieranie západného genofondu a nahrádzanie zdravého národa migrantmi z tretieho sveta, kde sa to množí ako potkany je rasista, homofób atd. Tento film je na objednávku, aby sa všetci báli tých, ktorí tu patria a nie tých, ktorí tu nemajú právo byť.. ()