Jak vyrobit vraha - Série 2

(séria)
USA, 2018, 10 h 37 min (Minutáž: 57–77 min)

Steven Avery a Brendan Dassey dále bojují o zproštění viny, ale na světlo se dostávají nové důkazy. (Netflix)

pajkir

Možná měli soudu přehrát Brandonovy telefonáty z vězení a ten kluk už by byl venku. Jestli řeší při zmínce, že půjde po 10 letech ven, rozteklou zmrzlinu, nebo jestli tam nechat domino, tak je to fakt pablb, kterej u toho výslechu opravdu nevěděl, která bije...prostě prototyp vraha a znasilnovace...Doufám že bude i trojka a skončí happyendem, i když u Averyho už ve spravedlnost moc nevěřím...jo a ta právnička je hustej profík, rozmetala jim vlastně všechny důkazy, bohužel stačí jedna omezená nebo státem vedená loutka soudkyně a případ se nehne ()

GlaDOS

První sérii jsem kritizoval za vysoké množství nadbytečné stopáže, což částečně platí i o této. Nicméně zatímco první série jen rekapitulovala události, v této sledujeme hlavně práci advokátky Kathleen Zellner, která zajišťuje nové důkazy, detailně je analyzuje a dává dohromady mnohem uvěřitelnější verzi vraždy. Ukazuje se, že za ní nemusí být obrovská konspirace ale jen pár lidí, a vše do sebe začíná zapadávat. Díky tomu je druhá série mnohem záživnější a "zábavnější", než první. ()