Jak vyrobit vraha - Série 2 (2018) (séria)

Nikomu nevěř (S02E10)

(epizóda)
  • USA Trust No One

Kathleen přichází se dvěma největšími objevy případu. Brendanovi právníci postupují jeho případ vyšší instanci. (Netflix)

Niki__Niki

Tam nahoře by měli sedět ty nejzkušenější, nejrozumější a stejně většinu z nich nenapadne poslechnout si ten příběh znovu a nebo se na něj podívat bez předchozího ovlivnění rozsudkem. To jim to není divný? Že za ně bojuje tolik lidí? To si fakt večer v posteli neřeknou, ty jo, měli bysme se znovu podívat na toho Averyho. Jen pro sychr... ? Jinak kdybych se někdy dostala do basy, chci tuhle právničku. Při první sérii jsem si občas rvala vlasy, proč se na to někdo nepodíval, nevytvořil si vlastní pořádnej vyšetřovací tým a v duchu jsem si říkala argumenty, které měli použít. A tahle ženská to všechno udělala. Téměř sama. Fakt jí přeju, ať ho dostane ven a usvědčí ty šuliny z jeho rodiny, co to na ně svedli (možná bych to viděla i na toho ex, nevím, nemám v ruce všechn důkazy, ale stejně toho vím asi víc než obžaloba). Druhá série je chvílema zbytečně natahovaná, ale i přesto- pět hvězd. Ten příběh je neuvěřitelnej a Netflix si s ním dává fakt práci. ()