Vypravte se s Murphyovými zpět do 70. let, kdy se děti toulali bez dozoru, pivo teklo proudem a chlapa od televize nikdo nedostal. (Netflix)

Recenzie používateľa LachtanShows k tomuto seriálu (44)

Ve Švédsku to nejde (2015) (S01E01)

Ve většině případů, kdy je pilot průměrný, seriálu nadále šanci nedávám, na druhou stranu je pěkně nefér jej odsoudit jen na základě první epizody, která v 90 % nikdy nebývá úplně kulervoucí. Ty přisprostlé animáky já prostě žeru a F is for Family je další do party. ()

Pitomá sobota (2015) (S01E02)

Druhý díl a člověk už si oblibuje některé z postav. Animace mi prozatím moc nesedí, jelikož jsem zhýčkaný z těch propracovanějších televizních animáků jako jsou Simpsonovi, ale příběhově se zatím dost bavím. ()

Bod obratu (2015) (S01E03)

Sem tam padne nějaký tak trefný džouk, že zmizí veškeré pochyby o tom, zda chce člověk sledovat dál. Už to totiž bere jako samozřejmost. ()

„F“ jako Halloween (2015) (S01E04)

Halloween jako svátek jsem nikdy neuznával a ve většině americké produkce mně i dost vadil, vyjmo Simpsonových. Naštěstí je tu další animák jménem R jako Rodina, který si hlavně mezi dětmi oblíbený svátek vzal rovněž na paškál a udělal z něj výbornou dvacetiminutovku, která ve velkém přebila všechny předchozí díly. ()

Bill Murphy si vzal volno (2015) (S01E05)

Domníval jsem se, že půjde o další pouhopouze průměrný animovaný seriál s přesahem pro dospělé alá pro mě totálně neatraktivní Griffinovi. Zmýlil jsem se ale skutečně ve velkém. Tahle seriálová komedie totiž dokáže mít i velmi silná místa a ty si já nechám líbit. Sice jsem pořád na vážkách, jestli mě veškeré zdejší charaktery spíše otravují než abych je měl rád, seriál jako takový je ale nadmíru poutavý. ()

Svatá blbá noc (2015) (S01E06)

Vtípky opět vyrovnává i emotivní stránka seriálu a tu jsem ochoten ocenit o chlup více než ty legrační situace. Je ale samozřejmé, že jsem tu hlavně za srandou a té není zrovna po skrovnu. Do dalších sérií jdu s velkou chutí. ()

Jde se sáňkovat (2017) (S02E01)

Nečekal jsem, že na pohled tak prapodivný nápad kopírovat Simpsonovi a Griffinovi retro cestou bude mnohem zajímavější než většina novějších epizod výše zmíněných. Ten mix humoru i silné dramedy já fakt můžu. ()

Holka jménem Sue (2017) (S02E02)

Nesnáším postavu Boba, zároveň je dost dobře, že je zde bez servítků vykreslená tak, jak mohou tito bezcitní američtí šéfové skutečně vypadat. A ohromně fandím Frankovi, kdykoli už to nezvládá a ujedou mu nervy. Byl bych na tom naprosto stejně. ()

Klub lhářů (2017) (S02E03)

Koukám, že nejsem samotný, koho zrovna tento díl zrovna dvakrát nepotěšil, to ovšem neznamená, že se tu nic nedělo. Vyvíjející se zaměstnání obou rodičů bude ještě zajímavé. ()

Noční směna (2017) (S02E04)

Všechny tři linky naprosto parádní, třeba vyzdvihnout hlavně džouky Frankova nového zaměstnavatele. Kevinova snaha o cestu za slávou rovněž super. ()

Bill v koncích (2017) (S02E05)

Oproti Simpsonovým se mi líbí, že se v každičké epizodě F is for Family dostane rovnovážně na všechny členy rodiny a nikdo není upozaděn. ()

To není dobrý (2017) (S02E06)

Kevinovy přípravy na první zkušenost s holkou naprosto geniální. Stejně tak finální výsledek! ()

To je zase noc (2017) (S02E07)

Drsná výměna názorů ve škole opět atakuje na příčku velmi solidního televizního dramedy. Na první pohled jednoduchá show a jak jsem si jí dokázal oblíbit. ()

To spravíme (2017) (S02E08)

I když mi postava Jimmyho strašně iritovala (nemám rád protlačování šikany mezi dětmi do filmů a seriálů), tak jsem se trochu bál, že už se se svými originálními nadávkami nevrátí. Díky bohu, že s ním bude mít Bill ještě plné ruce práce. Zejména díky svému novému objevu. ()

Modlení (2017) (S02E09)

Popravdě jsem nečekal, že na večírku dojde k odhalení pravdy o Kevově úletu, ale frajer Vic se se vším popasoval na výbornou. ()

Bezpečné přistání (2017) (S02E10)

Po 2. sériích tohoto tradičně netradičního animovaného seriálu už může být divák připraven na ledacos, s velmi nečekaným vyvrcholením na letišti a přítomností šokujících úmrtí nelze úplně počítat. Přinesly ale takové uspokojení, že se na tohle finále bude vzpomínat ještě poměrně dlouho. ()

Jste připraveni na léto? (2018) (S03E01)

Asi nikdo z nás by nechtěl mít Franka s jeho temperamentem za tátu, ale zajisté by se někteří z otců s ním v mnoha momentech dost ztotožnili. Stejně pořád nejvíc žeru Billovu cestu za první láskou a jakékoli momenty, které patří Maureen. ()

Na řadě je Paul Lynde (2018) (S03E02)

Zatím není zcela směrodatné, zda budou noví sousedé naobtíž či nikoli, já ale už tak posedmnácté opakuji, že děcka oplývají mnohem zajímavějšími linkami než Frank a Sue. ()

Kolík (2018) (S03E03)

Sice mě zbytek epizody příliš nezajímal, veškeré peripetie u bazénu ale stojí neskutečně za to, tudíž je spokojenost na místě. ()

Divoká jízda pana Murphyho (2018) (S03E04)

Bridget se pomalu ale jistě stává nejlepším ze všech momentálních přírůstků mezi postavy tohoto seriálu, vývoj jejího vztahu s Billem ale nenarušuje pouze superotravná Sue ale také Frank, který je posledních pár dílů vyloženě napřesdržku. ()