Billův překvapivý útok na surovce ze sousedství nezůstane bez odplaty. Frank musí překonat svou pýchu, aby se udobřil s Kevinem. (Netflix)

Trevor

Bill sa v škole pobije so starším chlapcom Jimmym, ktorý ho šikanuje a tak je na deň vylúčený zo školy. Bojí sa dať papier podpísať rodičom a tak mu to podpíše Kevin.Frank čelí prvému vyjednávaniu odborov s vedením letiska a Sue sľúbi Kevinovi, že Frank mu zoženie lístky na jeho obľúbenú kapelu,aj keď je koncert vypredaný. Vďaka Vicovi ich získa a z práce príde domov skôr rovnako ako Sue a tak sa Billy schová pod ich posteľou, kde sa dozvie...Opäť skvelá epizóda, animácie Billyho tváre pod posteľou nemali chybu. ()

LachtanShows

Domníval jsem se, že půjde o další pouhopouze průměrný animovaný seriál s přesahem pro dospělé alá pro mě totálně neatraktivní Griffinovi. Zmýlil jsem se ale skutečně ve velkém. Tahle seriálová komedie totiž dokáže mít i velmi silná místa a ty si já nechám líbit. Sice jsem pořád na vážkách, jestli mě veškeré zdejší charaktery spíše otravují než abych je měl rád, seriál jako takový je ale nadmíru poutavý. ()