Skupina bohatých hochů z Los Angeles vymyslí v 80. letech plán, jak rychle zbohatnout. Jejich podvod se však zvrtne a smrt na sebe nenechá dlouho čekat. (Filmbox)

Morholt

Parta výrostků dobývá finanční svět, přičemž zpočátku se všechno nese v odlehčeném tempu, které je dneska děsně cool. To by mi ani tak nevadilo, ačkoliv je fakt, že jsem se do toho pořád nemohl dostat, což bylo dáno i ne příliš zajímavými postavami. Spíš jsem čekal na druhou polovinu filmu, kdy se to podle očekávání zvrtlo. Ale ani tady mě film nijak zvlášť nepotěšil. Přestala to být sice taková pohodička, ale vzdor dění jsem neměl pocit, že by nějak zvlášť přituhovalo. Zajímavé to bylo především herecky. Vedle výborného Spaceyho, který si střhl na delší dobu svou poslední roli, mě bavil především Elgort, ale ani on svojí postavu nedokázal vytáhnout nad průměr. Nemůžu říct, že by to bylo špatné, ale na druhou stranu tu není nic, co bylo hodné zapamatování. 50% ()

Johnny.ARN

Na toto sa zberačom muselo veľmi zle pozerať, že ani jeden od nich do toho klubu nepatril, nevymyslel to a tak celkovo. Hreje ma to pri srdci. Film je super. Mám rád takéto príbehy, lietadlá, schémy a osudy tých ľudí. Chalani si za krátky čas riadne uleceli a pritom od začiatku vedeli, čo robia. Keď ale zápalkára porobí lepší zápalkár, čo už. Trochu ten záver mohli lepšie vypilovať. Celý čas sa niečo budovalo, atmoška, vzťahy a záver bol dosť odfláknutý. Herecky fajn, Emma na konci trochu mimo (tá facka bola strašná) a Kevin, no, keď sa proti vám postavia určité osobnosti, môžte byť ja najlepší herec na planéte, nezachránite sa. Svine. 4 z 5 ()

Lukoboss

Začátek vypadal velice slibně, takovej ten styl ála Vlk z Wallstreet. Navíc vidět v něčem K. Spaceyho teď bude spíš vzácnost, takže to určitě body přidává. Horší je to ale s postupujícím příběhem, protože film padá a padá, stejně jako finanční křivka hlavních hrdinů. A navíc oba mladí hlavní hrdinové jsou si dost podobní, což je vždycky mínus. Ti se sice herecky snaží, nicméně stát vedle Spaceyho není žádná sranda, protože ten si celej film krade pro sebe. Stopáž je dostačující, být film delší, dopadl by ještě hůř. ()

Spiker01

Poměrně zajímavé téma, jenže pak takový obří průser v pokladnách. Zřejmě hlavně kvůli nastupujícímu bojkotu Kevina Spaceyho (tou kauzou stále opovrhuji), ale vycházející hvězda Egerton měl jistě větší ambice. S Baby driverem Elgortem tvoří celkem zajímavou dvojku, ale pravdou je, že film samotný je čistý průměr, který se ke konci zvrhne v nepředvídanou mafiánskou vendettu a hlavním kladem je, že film režisér nijak zvlášť nenatahoval, protože další půl hodina navíc by to zabila úplně. ()

silentname

"Billionaire Boys Club" hodnotím nakoniec veľmi pozitívne. Máme tu plno schopných herecých výkonov, story, ktorú sa oplatí poznať a okrem toho vynikajúci výkon Kevina Spaceyho, ktorý absolútne exceluje v tejto role. Ako je na konci povedané, "Amerika je miesto, kde prachy znamenajú rešpekt. A nezáleží na tom ako ich človek získa, podstatné je len to, že tie peniaze má." A sledujúc dnešné smerovanie "najúžasnejšej krajiny sveta" si to myslím úprimne, že to platí stále. Film je podľa mňa dobre zrežírováný, má dobré tempo, zaujímavé postavy, bol som zvedavý kam sa to celé posunie a okrem toho musím pochváliť mladého Ansela Elgorta, ktorý sa konečne opäť objavil v dobrej role, kde pôsobil prirodzene a skvele. Vizuálne film vyzerá dobre, Elgort a Emma Roberts pôsobia dostatočne uveriteľne a rovnako aj priateľstvo medzi Joe-om a Deanom je spracované veľmi dobre a človek by veril, že sa to tak skutočne udialo. Ako som si povedal, nie vždy platí, že príde šťastný nový rok a najmä to platilo pre našich hrdinov v roku 1984. Kým jeden rok boli majstri sveta a patrilo im všetko (aj keď len na papieri), tak netrvalo to dlho, aby ich úžasný domček z karát nasledujúci rok padol. A stačilo k tomu pritom skutočne málo. Hodnotenie: B+ ()

• Film byl nejprve dostupný k prodeji v digitální podobě a až poté šel do kin. I proto asi vydělal za svůj první den v kinech pouhých 126 amerických dolarů a za celý víkend 618 dolarů. [Zdroj: tvguru.cz] (Duoscop)

Kevin Spacey si zahraje v italském dramatu

Kevin Spacey si zahraje v italském dramatu

24.05.2021

Po četných obviněních a kauzách se v Hollywoodu před pár let zavřeli herci Kevinu Spaceymu dveře. A prozatím to nevypadá, že by se mu ještě někdy mohly otevřít. Nyní se ale herci přesto podařilo… (viac)