Celý život bola Anna (Bel Powley) zatvorená uprostred chatrče a jej otec (Brad Dourif) ju učil, že je posledným dieťaťom v okolí, ktoré sa nestalo obeťou netvora, loviaceho deti. Keď sa po rokoch dostane do normálnej spoločnosti, začína zisťovať, že svet je v skutočnosti úplne odlišný od toho, ako si ho predstavovala. Kvôli nulovým informáciam o rodine sa dostane do opatery Ellen (Liv Tyler), ale ešte nevie, že má v sebe ukryté temné tajomstvo, ktoré sa čoskoro dostane na povrch. (Marceloo)

brasek

Zo začiatku keď sa v príbehu nič nedialo bol snímok zaujímavejší a hodnotnejší ako keď sa dej rozbehol. Podpriemerný hororový príbeh, ktorý nejako ale veľmi neurazí. Potešila ma Bel Powley, ktorá je miestami dosť presvedčivá. ()

david666

Film má dvě poloviny, které se mezi sebou bijou. První část komorní drama a druhá solidní survival. Celkově ale dobré i díky Liv Tyler a hlavní hrdince ()

chytri

Film z pomalého začátku začíná velmi příjemně gradovat, ale buhužel se to gradování dostane až k úplné kravině. Nebýt posledních cca 20ti minut filmu, dal bych klidně i 4*. ()

DyingAngel

Kúzelná príroda, kúzelné oči Bel Powley a po dlhej dobe nejaký ten Bes, na ktorého sa dá pozerať a pôsobí miestami naozaj magicky. Od začiatku ma to bavilo, žiadna nuda... ()