S novým iPhonem, bytem v blízkosti nákupního centra The Grove a tučným bankovním kontem po milovaném zesnulém manželovi se Marnie Minerviniová (Susan Sarandon) nadšeně stěhuje z New Jersey do Los Angeles, aby byla nablízku své dceři Lori (Rose Byrne), úspěšné (leč stále svobodné) scenáristce, a zahrnula ji mateřskou láskou. Když ale kvanta jejích zpráv, nečekaných návštěv a udělených rad, o které nikdo nestojí, donutí Lori stanovit přísné osobní hranice, Marnie vynaloží svůj neutuchající optimismus a velkorysost na to, aby změnila životy ostatních. Zatímco poznává nové přátele, nachází nový smysl života a naváže nečekaný milostný vztah s bývalým policistou a motorkářem jménem Zipper (J. K. Simmons). (HBO Europe)

Uesbe

zo všetkých otravných matiek bola táto najviac funkčná, navyše, výborne zahraná príprava a likvidácia domáceho vajíčka.....v tom sa vyznám ()

allegria

Místy nevěrohodný děj, podle mě trochu idealizovaný, ale třeba jen mám špatné zkušenosti, nebo nevěřím na zázraky :-). Třeba když se hlavní hrdinka cpe zmrzlinou a dorty a vajíčky smaženými na másle a je pořád štíhlá, nebo když je tak naivně důvěřivá, že dělá někdy horší věci než puberťačka a přesto se jí to nikdy nevymstí, o přátelských i rodinných vztazích nemluvě....Ale přece se mi na to koukalo dobře, ani chvilku jsem se nenudila, zasmála jsem se i si poplakala :-) a ty čtyři hvězdičky dávám za ten konec. Ten je totiž geniální a pro mne velmi věrohodný. ()

J.CTORN

Sama moje mamka se stará o mojí babičku a dost se to shoduje. Ze začátku to má opravdu tempo a poznáte tu opravdový charakter staré matky. Je to skvěle zahrané a baví mě detaily nedokonalého stáří. A teď negativa: notaak, opravdu? Zase LGBT? Alespoň ho tu nepropagovali nějak moc na sílu, taky to od druhé části ztrácí tempo a stává se z toho romantická komedie, takže něco, o čem to původně být úplně nemělo. 6/10 si to oprávněně zaslouží ()

Konev

Film o čerstvé vdově, která kompenzuje svůj vnitřní smutek pomocí druhým. Konec mě dostal a dojal. Pohodový film ze života a jak ho žít. ()

Pierre95

Velmi pěkný film s legendární Susan Sarandon v hlavní roli. Jestliže hledáte pohodový film na pohodové odpoledne nebo filmový večer, jestli hledáte relax a kapku humoru, je The Meddler ten správný film po vás! Příjemnou zábavu :) ()