Žárlivost na mladou ženu dovede starého hospodského k tomu, že si vymlátí vlastní hospodu. Mrtvola umláceného milence a spousta stop vedoucích k známému násilníkovi přesvědčí Kuneše o jediném – takhle jednoduché to být nemůže. (Česká televize)

waska

Osobní linie začíná být hodně zajímavá, tak uvidíme, co z toho nakonec vytáhnou. Jinak tento díl vcelku povedený, akorát pár věcí tam bylo docela přehnaných. To ani v ČR nemůže projít :) ()

RipperTM

Zejména konec dílu mě dostal. To několika vteřinové ticho ve vyslýchací místnosti bylo vynikající. Pouhé posunky a gesta vlastně říkaly spoustu informací. A korunu tomu nasadil Kunešův výstup na samém konci deváté části. ()

v.indruchova

Trochu toho málo nasrání, pěkný prostředí, slušná hudba a parkouru. Robina Lupínka manželka začíná být "vykojená"? nebo spíš žárlivá? Bohužel Slepice nezazářila. Mluví jako stydlivá školačka. Vůbec jí to nevěřím. Dobrá na papírování, ale ne na řešení mrtvol. A špinavýho poldy manželka se ovíjí kolem Kuneše je mi z toho nevolno. ten závěr trochu divnej, pokud to bude mít smysluplné pokračování tak ok. rozpačitě zahrané. Je pravda, že seriál neřeší nějaké zákony a právo. Technici neumí svou práci stejně jako právníci /ti tam pro změnu ani nejsou) i jiné profese.  Je tu tuna chyb, nesrovnatelně horší seriál než Případy 1. oddělení. Budu se opakovat, ale to obrovské zjednodušování tomuhle seriálu dosti ubližuje. ()

Sa.sa

"Toto je bio skládka - - toto je bio noha" :))) ty vole Mácha to je, ale polda... Přišel si na celnici a: "dobrý den mi bychom chtěli něco pašovat - - jo a co pak..? - - cigára - - jó a kolik..? - - kamion - - tak to bude milion... - - a bylo to..." :))) jo devadesátky... Kdo to nezažil neuvěří už, že to u nás tak bylo... Jinak Kuneš zase nezklamal, i když jeho metody nejsou zrovna moc košér... ()

huspenina33

Asi si budu muset zvyknout, že odhalení pachatele není žádné překvápko, ale je to jasné hodně brzo, v tomhle případě bylo i jasno proč. Možná je to záměr tvůrců. Tím to pro mě dost sráží hodnocení. ()