Živí mrtví: Počátek konce

• USA Fear the Walking Dead (viac)
USA, (2015–2023), 86 h 10 min (Minutáž: 40–65 min)

Réžia:

Adam Davidson, Kari Skogland, Stefan Schwartz, Michael Uppendahl (viac)

Predloha:

Robert Kirkman (komiks), Tony Moore (komiks) (viac)

Alycia Debnam-Carey, Kim Dickens, Frank Dillane, Mercedes Mason, Colman Domingo, Rubén Blades, Lennie James, Cliff Curtis, Danay Garcia, Garret Dillahunt (viac)

Ako svet vyzeral, keď sa menil na hrôzostrašnú apokalypsu zobrazenú v Živých mŕtvych? Fear the Walking Dead sa odohráva v Los Angeles. Sleduje osudy Hispánca Travisa Manawu (Cliff Curtis), ktorý sa pri apokalypse stretáva s Madison Clark (Kim Dickens) a jej deťmi Nickom (Frank Dillane) a Aliciou (Alycia Debnam-Carey) v The Walking Dead. (Sexy_Beast)

Recenzie používateľa fisus k tomuto seriálu (14)

Rudá hlína (2017) (S03E06)

Už je to tak Dallas,jen ten Bobby Ewing mi tam chybí. ()

No One's Gone (2018) (S04E08)

Tyhle epizody mě vážně neberou.Alicia se tváří a chová rádoby tvrdě a drsně a jen se tu mele a mele. ()

MM 54 (2018) (S04E14)

Už nám to graduje.Hodně povedený díl. ()

I Lose People... (2018) (S04E15)

Nejdřív jsem myslel,že jsem se přeslechl,ale vážně se tu mluví o plzeňském sladu a českém chmelu.Dokonce se tu objeví nápisy CZECH a PILS napsané na mrtvole.No,jak jde o pivo,všichni ví,že u nás je to nejlepší :-) ()

...I Lose Myself (2018) (S04E16)

Jak mě druhá polovina 4.serie bavila,tak poslední díl byl o ničem. ()

Here to Help (2019) (S05E01)

Chvíli to trvalo,ale přeci jen jsem pátou sérii rozkoukal.A na úvod zklamání.Už je to vážně pořád dokola.My vám pomůžeme,i když nechcete,zase nám někoho zajali,tak ho osvobodíme,zase se budeme dohadovat,co je správné a pak se stejně skamarádíme ..... Ale třeba se to zase zlepší. ()

The Hurt That Will Happen (2019) (S05E02)

Tak se nám skloubil FTWD s Černobylem,kromě zombíků tu je i nebezpečí radiace a je to všechno tak nějak nezábavné a nudné. ()

Humbug's Gulch (2019) (S05E03)

Další postava z Walking dead se přesunula do FTWD.Jinak má tenhle díl "westernový" nádech.Rozdělení San Antonia bylo fakt velmi vtipné.A díky Dwightovi jsem si uvědomil,kolik názvů zombíků už v obou seriálech zaznělo,nebo spíše bylo napsáno v titulcích.Chodci,Kousači,Nemrtví,Vrčáci,Poddrňáci.... a na spoustu dalších už jsem zapomněl. ()

Skidmark (2019) (S05E04)

Pro mě první díl páté série,který se mi líbil a bavil mě. ()

Channel 4 (2019) (S05E09)

Dnešní epizoda má název Vítejte u nás doma.Kecy,kecy,takhle si tu žijeme,kecy,takhle zabíjíme zombíky,kecy,kecy,pár záběrů,jako když jezdil Seagal s policajtama a udělal si svou reality šou,zase kecy a na závěr pár rádoby drsných hochů.To byla panečku epizoda! ()

Channel 5 (2019) (S05E15)

Jak říká Komiksák v Simpsnech: ,,Nejhorší epizoda ze všech ´´ Příště bych prosil určitě ještě víc těch stupidních rozhovorů na kameru a více záběrů,jako z found footage hororů,abych mohl s klidným svědomím ohodnotit odpadem. Už to fakt přestává být sranda. Ve Walking dead je ta plešatá Jodie Foster, co si jen tak v klidu přečká se svýma kumpánama zimu uprostřed zombíků někde v lese u táboráku,zatímco ostatní mrznou už po pár minutách ve vánici a ve Fear the Walking dead je hnusná Kovbojka, co se tváří, jako kdyby měla v řiti celej ananas. Nenávidím sám sebe, že pořád oba seriály sleduju, abych zjistil, jak to nakonec dopadne.Jestli to ovšem vůbec někdy nějak dopadne. ()

Série 7 (2021) (S07)

První polovina série byla fajn, člověk si i říkal, že už bych nečekal, jak se tenhle seriál umí rozjet. Jenže druhá půlka byla vážně tragédie, většina z těch osmi epizod je fakt o ničem. Samé halucinace, blbiny a oživení postavy, o kterou snad nikdo nestál. ()

Série 8 (2023) (S08)

Když na nějaký seriál koukám, vydržím až do konce. A v tomhle případě to byl moc hořký konec. Byly série, co mě bavily, byly i díly, které jsem fakt hltal a těšil se na další. Poslední série však byla jen potvrzením úpadku celého seriálu. Je to škoda. ()

Iron Tiger (2023) (S08E08)

Hezké rodinné setkání. Nejotravnější blonďatá pipka z celého seriálu, na zádech v batohu pracku svojí dcery a v ruce plechovku s popelem svého syna. Nenávidím se za to, že vždycky když na něco koukám, tak vydržím až do konce. A v tomhle případě je to vážně tryzna. ()

Seriál Živí mrtví končí, zombie ale zůstanou

Seriál Živí mrtví končí, zombie ale zůstanou

10.09.2020

Stanice AMC oznámila konec populárního seriálu Živí mrtví. Kabelovka završí současný seriál jedenáctou rozšířenou sérií, která bude mít celkem 24 epizod. Prvních dvanácti se pak dočkáme už příští rok… (viac)

Komiks Živí mrtví nečekaně končí

Komiks Živí mrtví nečekaně končí

03.07.2019

Spisovatel a tvůrce slavné komiksové série Živí mrtví Robert Kirkman tento týden šokoval fanoušky. Jeho sága totiž nečekaně dospěla do finále, a to bez jakéhokoli předchozího upozornění. Posledním… (viac)

Živí mrtví dostanou další spin-off

Živí mrtví dostanou další spin-off

09.04.2019

Stanice AMC oznámila třetí seriál vycházející z komiksu Živí mrtví Roberta Kirkmana. Zatím nepojmenovaný projekt by se měl točit okolo dvou mladých dívek, které patří k první generaci, jež dospívala… (viac)

Prahu zaplaví zombíci z Fear the Walking Dead

Prahu zaplaví zombíci z Fear the Walking Dead

27.05.2017

Léto se blíží a spolu s ním i zombie apokalypsa, která se tentokrát nevyhne ani pražské náplavce. Pokud se chcete zchladit a pocítit mrazivé z mrtvých vstání na vlastní kůži, vyrazte v podvečer 31.… (viac)