Darlene přijde na znepokojivou věc a Angela využije informace od Phillipa. Elliot se spřátelí s Rayem a naučí se zvládat hlas ve svojí hlavě. (Netflix)

TomX2

Celkový dojem: Normálne by som tejto epizóde dal 3*, za posledných 15 minút sa však nezmôžem na nič iné, než tomu dať plný počet. Kto vyhrá súboj je viac než zrejme, najviac sa mi však páčila scéna, kedy Elliot rozmýšľal o svojej budúcnosti, o tom ako chce zmeniť svet. Či sa mu to podarí sa (snáď) dozvieme neskôr, ale som rád, že sa dej vrátil do toho starého štýlu, ktorý som v 1. sérii mal rád a ja len dúfam, že sa to už nezmení. Moje hodnotenie: 100% ()

kepiash

Nějak se to zaseklo. Elliotova dějová linka je pořád zajímavá, kdyby ne, už bych u toho asi nevydržel. Ale moc nechápu co tam pořád dělá Angela nebo Tylerova stará, protože mi jejich scény přijdou strašně nezajímavý a o ničem. Nebaví mě ani policajtka, ani Darlene. Umím si představit, že se to v nějakém desátém díle všechno vysvětlí a zapadne do sebe, ale budu mít co dělat, abych to tam přes ty hodiny nudy vůbec dokoukal. ()

Anderton

Tak dlhé a skákajúce od postavy k postave, až som sa v tom stratil a nemám dojem, že sa to posunulo nejako špeciálne ďalej. Ide skôr o eizódu, ktorá sa snaží dostať viac do psychiky postáv, osobne mám ale dojem, že mohlo ísť o jednu hutnejšiu epizódu s menej dejovými linkami a v ďalšej by sa zase mohlo riešiť zase niečo iné. Alebo som sa iba dostatočne nesústredil. Ale body navyše za Elliotovu snovú scénu končiacu obedíkom medzi mrakodrapmi. ()

ALIENka_

Tak počkat počkat, v jednu chvíli Joanne dává tomu cápkovi prachy, aby je neudal a potom mu říká, jak ho miluje. Hmm cejtím spiknutí. Každopádně Angela mě začíná pořádně srát, dostala práci v E-Corpu a teď si myslí, že se může chovat jako píča úplně ke všem. Na prodavače v obchodu to možná stačilo, ale na ředitele? Come on man. Už i její právničku začíná srát. Ježiš jak otravný musíte bejt, abyste začli pudit i svýho právníka. Nejsem žádnej fanoušek E-Corpu, ale jsem ráda, že ji to ředitel nandal (jsem svině, já vím) a doufám, že si to Angela uvědomila, protože jsem ji měla fakt ráda. FAKT chci zpátky starou Angelu saakryš. A ten Elliotův sen o šťastným životě byl nejsmutnější věc, co jsem tady viděla, ještě když víte, že není šance, aby se vyplnil. Hodnocení: ředitel E-Corpu začíná bejt velice zajímavej, to jsem zvědavá, co z něj vypadne/10 ()

Frajer42

Další úžasný díl úžasného seriálu. Velice bych pochválil už samotný začátek, kdy divák dostává možnost nakouknout, kdepak se zrodila myšlenka na zničení E Corpu. Elliota se opět pokouší lámat Mr. Robot a dost se mu to daří, neboť je to bombarďák. A když se k němu přidá ještě obtloustlý negřík s afrem a naláká Elliota na šachy, tak je vymalováno. Trvalo to sice 4 díly, ale Elliot nám konečně zasedl k PC stolečku. Seriál nám začínal sklouzávat ke krimi, ale odhaduji, že teď se konečně začnou dít pořádné věci. Tedy, ne že by se nebylo nač koukat - to teda ani náhodou. Zase musím do nebes vychválit soundtrack. Nejvíce se mi líbila ta krátká vsuvečka, kterak vypadá Elliotova vysněná budoucnost, za kterou vlastně válčí a kvůli které hodlá změnit svět. Trošičku mě začíná srát bloncka a přestává mě bavit její dějová linie. ()