Mac (Seth Rogen) a Kelly (Rose Byrne) sa po druhýkrát stanú rodičmi, a preto sa rozhodnú vymeniť svoj dom za väčší. Ich obydlie sa však stáva nepredajným, keď sa novými susedmi manželov stane banda študentiek, ktoré si život mýlia s nikdy nekončiacim večierkom. V duchu hesla "Spanie je len pre slabochov!" neberú ohľad na nič a na nikoho. Mac a Sally veľmi rýchlo zistia, že osvedčené triky, ktoré zabrali na chalanov, (nevynímajúc populárne schovávanie airbagov do gauča v obývačke), na ostrieľané vysokoškoláčky na čele s Chloe Grace Moretz ani zďaleka neplatí. A keďže Radnerovcov tlačí čas, zavolajú si nečakanú posilu. Tou posilou nie je nik iný ako Teddy Sanders (Zac Efron), bývalého nepriateľ číslo jedna. S jeho pomocou zaútočia s novým arzenálom zbraní, ktoré by mali neskrotné susedky zaručene vypudiť. Lenže dievčenské impérium je pripravené vrátiť každý úder. (Cinemart SK)

HonzaN

prave jsem se vratil z kina... pro jistotu jsem si vcera doma pustil prvni dil abych mel cerstvy vzpominky a mel nejakou moznost porovnani... ja i pritelkyne jsme se paradne pobavili... oproti prvnimu dilu je to vazne lepsi... Zac Efron se asi snazi zuby nehty zbavit nalepky "High School Musical" a vcelku slusne se mu to dari... ovsem rodicovsky par v hlavni roli.. to je jina pohadka :D jako rodice jsou naprosto sileni a jako sousedi taky... sceny s jejich malou dcerou a jeji oblibenou hrackou jsou zavrsenim celeho toho "k posrani" vtipneho cirkusu :) pokud se chcete odreagovat apobavit, tak doporucuju... za me pet ()

Gagin

Mě se narozdíl od jedničky libila dvojka víc. Pár vtipných momentů a skvělých scén tam bylo, skvělá Chloë. Taková slušná oddechovka na kterou se podíváte jednou a dost. Ale pobaví. ()

kristovanoho odpad!

Jestli něco nesnáším, jsou to mladý američanky s nakřáplým hlasem, každou druhou větou zakončenou "dou" a oumájgošováním. V matce měst jsou místa, kam jsem kvůli nim přestal chodit, protože bych jinak asi musel porušit zásadu "ženu ani květinou" a rozkopat jim ty jejich tupý držky. Tudíž je zcela zřejmé že filmu, v němž jsou hlavní entitou, nemůžu dát víc než dvě hvězdy a vzhledem k tomu, že se vlastně neděje nic nového a vatu přerušuje jen občasné házení tampónů, je výsledkem nakonec čistokrevný odpad. ()

KcarlosK

Bohužel mnohem slabší, než jednička. Spíš trapné, než vtipné. A když už dostanu do filmu CGM a ještě jí svléknu do mini plaveček, tak jí sakra dám nějaký prostor se v nich ukázat. Ať je alespoň na co koukat. ()

Final

Seth Rogen má dobré komedie a má i špatné. První Sousedi patřili spíše k tomu horšímu, v čem Seth Rogen hrál. Až mě překvapilo, že se Universal pictures se rozhodli vrazit prachy do druhého dílu. Ovšem i přes veškerou snahu a hvězdné obsazení, jako Chloë Grace Moretzová, Zack Efron, Selena Gomezová atd., se lepší výsledek na filmu neprojevil. Herecké výkony jsou vynikající, ale jen samotné pobíhání a kecání vašich oblíbených herců zkrátka film bez děje neutáhnou. Vkládání erotických pomůcek malé holčičce také moc nepomáhá. Je to trochu lepší než jednička, byli tu dokonce momenty a pár hlášek, které nepůsobili tak nuceně a trapně. Platí ovšem to stejné jako u jedničky. Sousedi 2 jsou infantilně trapný pokus o komedii. ()

serbero odpad!

ŠECKO ZLE, úplna blbosť. Typický vulgárny americký humor, zvratky, spermat, močenie, fekalie, propagovanie drog a pod., no teraz to ešte vyšperkovali , keď na koniec ukazali ako z tehotnej trčí nožička babätka. Bolo my na bľuvane, skoro ma naplo. ()

MrAldridge

Jednička byla sračka, ale tohle je sračka na druhou. Nebýt grcka scény na začátku a poslední scény, kdy drží ti dva ty mimina s hláškou "jednou spolu budete šukat" byl by to odpad jak víno. ()

r3musko

O triedu (alebo aj o dve) slabšie ako predchádzajúci diel. Jednotka bola originálna a vtipná. Hovorí sa, že opakovaný vtip nie je vtipom a nezachránia ani mladé puberťáčky ani Efron. ()

PsenickaR

Naprosto zbytečný film, který se snaží vykrást pár dobrých vtipů z jedničky, ale jinak je to děsná nuda. Dalo to hodně přemáhání film vůbec dokoukat a to je tedy u komedie na pováženou. To co v jedničce ještě jakž taž fungovalo zde už je jen jako xkrát vylouhovaný čaj. 3 vtipné scény na více jak hodinu a půl dlouhý film je žalostně málo. Záměna chlapeckého spolku za dívčí prostě nefunguje a navíc pod vyhlášením války mezi sousedy bych čekal více situací, kde jeden druhému škodí. To i v jediném dílu sitcomu Big Bang, kde válčil Sheldon s Penny zvládli za 20 minut nasekat tolik naschválů mezi sebou, že by to tu stačilo na několik filmů.... ()

kratajirka odpad!

Chloë a Rose jsou dva zářivé momenty v celém snímku. Tohle pokračování Neighbors je vlastně jen rekapitulací první části s dodatkem více ženskosti. Motivy jako tráva a párty opět převládají. Směska teenage humoru je na mizerné úrovni. Já teda nevím, ale jestli se takhle kalí v JůEs na vejšce, tak nechápu, jak ji někdo pak může dostudovat. Asi jinej oddíl. ()

d-nao

Už jednotka bola čistá amerika, ale toto som nedal. Asi bola chyba vo mne a zabudol som pred play vypnúť mozog? Neviem neviem, ale nabudúce radšej už nebudem pozerať.. ()