Expanze - Série 6

(séria)

Holden a posádka Rocinante bojují po boku spojené flotily Země a Marsu, aby ochránili vnitřní planety před smrtícím a ničivým tažením Marca Inarose a jeho Svobodného námořnictva. Mezitím na vzdálené planetě za Prstenci povstává nová síla. (Prime Video)

meda2016

Stále je to dost dobré ...ale ...dialogy jsou poněkud hloupější, než bývaly, ...kulisy jsou příliš malebné ...a Inarosovu generálku hraje snad nordická pornohvězda. Holden stále se Stevenovým ustaraně plačtivým výrazem prodlouží v půli sérii kvůli osobním důvodům o další stovky/tisíce mrtvých. V závěrečné bitvě při poškození lodi kapitanky Caminy Drummer krásný kombinovaný záběr. ... Výsledek - sice u mne za 3* ale litost, pokud už nebude pokračování. ()

beny258

Zbytečně uspěchané. Těmito dvěma slovy bych asi shrnul šestou sérii. Chtělo by to aspoň o dva díly víc, dát víc prostoru pro příběhovou linku se psy a také víc prostoru na závěr, spoustu věcí se nevysvětlilo. I tak si myslím, že je to celkem slušné zakončení skvělého seriálu. Snad se do dobře vymyšleného světa Expanse ještě někdy podíváme. ()

FatalDay

najskôr som dal 4hviezdičky, ale potom mi napadlo čeknúť či bude vôbec ďalšia séria, lebo to tak trochu skončilo ako keby ďalšia nemala byť a predtucha sa potvrdila. Chápem že si tvorcovia nechávajú zadné vrátka, ak by sa seriál niekedy v budúcnosti obnovil, ale tak ako to spravili ma dosť rozčuľuje, Asi chcú aby som si knihu prečítal -.-. ()

r6AndrEw

To nemůže bejt konec, ještě existují dvě knihy o Laconii a pak poslední, závěrečná, v té ještě nevím, co je - vyšla letos. Za mě dobré, co si z knih pamatuji, tak se to docela dobře drží předlohy a to mám rád.  Pejsci oživují mrtvé pomocí protomolekuly, samozřejme, a ty děti jsou dost důležité v dalším ději.  Brána rozkládá lodě, když dojde k něčemu, jako je její přetížení, to tam ale i tuším vysvětlovali. Princip ovšem neznáme. ()